Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

50 milionů prodaných PS4

08.12.2016 15:07 | Pavel Trousil
50 milionů prodaných PS4

Společnost Sony Interactive Entertainment oznámila, že souhrnné prodeje konzole PlayStation 4 k 6. prosinci 2016 celosvětově překonaly hranici 50 milionů kusů. V tomto čísle jsou zahrnuty i prodeje konzole PlayStation4 Pro.

Díky široké nabídce atraktivního softwaru od vývojářů a vydavatelů 3. stran i od společnosti SIE Worldwide Studios (SIE WWS) se na vysoké úrovni drží i prodej softwaru pro PS4 – ke 4. prosinci 2016 se v obchodních řetězcích po celém světě a prostřednictvím digitální distribuce ve službě PlayStation Store prodalo více než 369,6 milionů kopií.

Portfolio softwaru pro PS4 se v nejbližší době bude nadále rozrůstat o očekávané tituly jako The Last Guardian (SIE WWS), Horizon Zero Dawn (SIE WWS), Resident Evil 7: biohazard (Capcom), Mass Effect: Andromeda (Electronics Arts), Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games) a PS VR hry jako například Farpoint (SIE WWS). Společnost SIE bude dál rozšiřovat svět PS4 a přinášet zážitky, které dokáže zprostředkovat pouze PlayStation.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení