Menu

50 milionů prodaných PS4

08.12.2016 15:07 | Pavel Trousil + Přidat komentář
50 milionů prodaných PS4

50 milionů prodaných PS4 | foto: CHIP

Společnost Sony Interactive Entertainment oznámila, že souhrnné prodeje konzole PlayStation 4 k 6. prosinci 2016 celosvětově překonaly hranici 50 milionů kusů. V tomto čísle jsou zahrnuty i prodeje konzole PlayStation4 Pro.

Díky široké nabídce atraktivního softwaru od vývojářů a vydavatelů 3. stran i od společnosti SIE Worldwide Studios (SIE WWS) se na vysoké úrovni drží i prodej softwaru pro PS4 – ke 4. prosinci 2016 se v obchodních řetězcích po celém světě a prostřednictvím digitální distribuce ve službě PlayStation Store prodalo více než 369,6 milionů kopií.

Portfolio softwaru pro PS4 se v nejbližší době bude nadále rozrůstat o očekávané tituly jako The Last Guardian (SIE WWS), Horizon Zero Dawn (SIE WWS), Resident Evil 7: biohazard (Capcom), Mass Effect: Andromeda (Electronics Arts), Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games) a PS VR hry jako například Farpoint (SIE WWS). Společnost SIE bude dál rozšiřovat svět PS4 a přinášet zážitky, které dokáže zprostředkovat pouze PlayStation.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení