Menu

Acer představil tablet s displejem s kvantovými tečkami

29.05.2017 08:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Acer představil tablet s displejem s kvantovými tečkami

Acer představil tablet s displejem s kvantovými tečkami | foto: CHIP

I díky čtyřem reproduktorům s patentovaným subwooferem, který přináší úderný zvuk, je nový model Iconia Tab 10 stvořen pro konzumaci multimédií ať už doma či na cestách

Tablet Iconia Tab 10 (A3-A50) navržený pro špičkové multimediální zážitky a nový Iconia One 10 (B3-A40FHD) se dvojicí portů micro-USB pro flexibilní možnosti připojení jsou novinkami mezi několika nově uvedenými tablety společnosti Acer. 

Díky čtyřjádrovým procesorům MediaTek a operačnímu systému Android 7.0 Nougat přináší tyto nové tablety rychlé reakce a až osmihodinovou výdrž na baterii. Širokoúhlý IPS displej poskytuje společně s reproduktory s pěti magnety skvělé audiovizuální zážitky, zatímco se bezdrátové připojení 802.11ac stará o rychlé připojení k síti.

Iconia Tab 10 (A3-A50) byl navržen s ohledem na konzumaci multimediálního obsahu a vybaven displejem s technologií kvantových teček (Quantum Dot), díky které nabídne širší rozsah barev společně s vyšším jasem, hlubší saturací a větší přesností pro realističtější obraz. Patentovaný subwoofer od Aceru pak nabízí mimořádně úderný zvuk při zachování štíhlého profilu o tloušťce pod devět milimetrů, zatímco čtveřice reproduktorů poskytuje bohatší a podmanivější zvukové zážitky. Iconia Tab 10 má také přeinstalovánu aplikaci Acer MediaMaster, která uživatelům umožňuje nastavit předvolby pro různé typy filmů či hudby.

Iconia One 10 (B3-A40/B3-A40FHD) nabízí díky dvěma portům micro-USB a podpoře OTG vyšší produktivitu, protože umožňuje nabíjení tabletu při současně připojeném externím zařízení, jako je externí úložiště či myš, zatímco k němu může být také připojena například bluetooth klávesnice pro zadávání textu. Operační systém Android 7.0 také podporuje vícenásobná okna a rychlé přecházení mezi aplikacemi, což dále zvyšuje všestrannost tohoto zařízení. 

Nové tablety Iconia Tab 10 a Iconia One 10 jsou vybaveny inteligentními nástroji vyvinutými společností Acer, které zjednodušují každodenní úkoly:

•             EZ WakeUp: Pomocí jednoduchého gesta se tablet probudí a spustí předem vybranou aplikaci.

•             EZ Snap: Umožňuje snadné pořízení snímku obrazovky jednoduchým tříprstým stiskem. Snímky pak lze snadno editovat a sdílet.

•             EZ Mode: Umožňuje uživatelům přizpůsobit rozhraní systému, a to tak, aby byl při sdílení tabletu s rodinou, přáteli nebo dětmi omezen přístup ke konkrétním aplikacím a datům.

•             Memory Cleaner: Slouží pro správu paměti, úložiště a aplikací pro optimalizaci funkčnosti systému.

Cena a dostupnost

Tablet Iconia Tab 10 (A3-A50) bude v oblasti EMEA k dispozici v říjnu za cenu od 249 eur a tablet Iconia One 10 (B3-A40FHD) bude v oblasti EMEA k dispozici v červenci za cenu od 178 eur.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení