Menu

Acer přichází se svým prvním telefonem s Windows Phone 8.1

02.03.2015 15:52 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Acer přichází se svým prvním telefonem s Windows Phone 8.1

Acer přichází se svým prvním telefonem s Windows Phone 8.1 | foto: CHIP

Liquid M220 je vůbec prvním smartphonem firmy Acer, na kterém běží operační systém Windows Phone 8.1. Bude stát jen od 2190 Kč a uživatelé budou moct později přejít na Windows 10.  

liquid-m220-nahled

Acer Liquid M220 podle výrobce upřednostňuje jednoduchost a základní funkce. Jde o malý telefon s 4" displejem s hustotou pixelů 233 PPI, který je vybaven dvěma fotoaparáty pro pořizování fotografií a videa.  Kromě systému Windows Phone 8.1 smartphone podporuje aplikace Microsoft a služby, jako je OneDrive, Skype, Office a hlasovou asistentku Cortana .

Povrchová úprava na krytu má vzorování inspirované thajským hedvábím. Zapínací tlačítko a tlačítka pro ovládání hlasitosti jsou umístěna podél dráhy středního stříbrného rámu. Liquid M220 bude mít také volitelné příslušenství od barevně sladěného krytu s flipem po taktéž barevně sladěná ochranná pouzdra. Liquid M220 bude u vybraných prodejců v regionu EMEA k dispozici v dubnu, a to v černé (Mystic Black) a bílé (Pure White) barvě za cenu od 2 190 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení