Menu

Acer rozšiřuje portfolio Predator o projektor

26.11.2015 17:47 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Acer rozšiřuje portfolio Predator o projektor

Acer rozšiřuje portfolio Predator o projektor | foto: CHIP

Projektor Predator Z650 je určen především pro hráče, podporuje 100% pokrytí barevného prostoru sRGB a může se pochlubit technologií Acer ColorPurity, bezdrátovým připojením a krátkou projekční vzdáleností.

Společnost Acer oznámila rozšíření svých herních zařízení Predator o projektor Predator Z650. Projektor je vhodný pro zábavu na velké ploše především při hraní her s přáteli a rodinou. Technologie ColorPurity přizpůsobuje barevné RBG kolečko a zajišťuje produkci širšího barevného gamutu.

Projektor umožňuje projekci obrazu s úhlopříčkou až 100", a to již ve vzdálenosti od 1,5 m od plátna. Díky WirelessHD nemusíte projektor připojovat pomocí kabelů, ale využít můžete bezdrátový přenos v kvalitě až Full HD. Technologie Game Auto analyzuje předpokládaný obsah snímek po snímku a dynamicky upravuje viditelnost obrazu na optimální úroveň, Bright FPS upraví obraz pro hry s denními scénami a Dark FPS jej zase přizpůsobí pro noční scény.

Kromě videa je projektor schopen zprostředkovat i zvuk – má zabudované 20W stereo reproduktory. Připojení Bluetooth audio zase umožňuje bezdrátové streamování zvuku do blízkých Bluetooth zařízení. Predator Z650 bude k dispozici od prosince za cenu od 32 990 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení