Menu

Acrobat s novými cloud službami

04.10.2012 12:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Acrobat s novými cloud službami

Acrobat s novými cloud službami | foto: CHIP

Společnost Adobe Systems představila nástroj Adobe Acrobat XI s cloud službami. Software, který je standardem pro formát PDF, je nyní vybaven kompletní PDF editací, exportem do aplikace Microsoft PowerPoint, schopnostmi ovládání dotykem pro tablety a nově integrovanými cloud službami včetně uzavírání smluv přes web.

Uživatelé mohou s novými a vylepšenými funkcemi v aplikaci Adobe Acrobat XI upravovat PDF soubory, měnit odstavce, obrázky a objekty klepnutím a přetažením pomocí nového intuitivního nástroje „Upravit text a obrázky“. Mohou také uspořádat a vizuálně sloučit vybraný obsah a více dokumentů do jednoho organizovaného PDF souboru při zachování integrity zdrojového souboru.

Do nové verze je integrována služba elektronického podpisu Adobe EchoSign, pomocí které lze urychlit schválení dokumentu a smlouvy uzavřené přes web. Nová verze Adobe Reader je přizpůsobena pro ovládání dotykem.  Komentování a přidávání připomínek, stejně jako vyplnění, podepsání a ukládání formulářů jde tedy snadno i na tabletech a smartphonech.

Nově se také mohou PDF dokumenty ukládat jako PowerPoint, Word nebo Excel soubory nebo opakovaně použít části nebo celé PDF soubory jako dokumenty Microsoft Office a webové stránky bez nutnosti je znovu přepisovat nebo přeformátovávat.

Nová verze Acrobat XI bude v lokalizované verzi dostupná na www.adobe.cz a u prodejců Adobe. Doporučená koncová cena za Acrobat XI Standard bude 245 EUR bez DPH, upgrade od 115 EUR bez DPH. Cena za Acrobat XI Pro bude 389 EUR bez DPH, upgrade od 165 EUR bez DPH, předplatné od 17,99 EUR bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení