Menu

Acronis v českém jazyce v prodeji

11.08.2011 11:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Acronis v českém jazyce v prodeji

Acronis v českém jazyce v prodeji | foto: CHIP

Společnost Acronis uvádí do prodeje program Acronis Backup & Recovery 11 v české lokalizaci. Tento nový produkt, který organizacím umožňuje zjednodušit obnovu a zálohování dat, lze nyní zakoupit u partnerů společnosti Acronis.

Acronis Backup & Recovery 11 nabízí datově orientovaný i systémově orientovaný imaging fyzických a virtuálních počítačů a poskytuje rovněž přístup k bezpečnému cloudovému úložišti.
Nová verze umožňuje spravovat zálohování a disaster recovery ve fyzickém, virtuálním i cloudovém prostředí z jedné správcovské konzoly. Lokalizovaná verze a snadné ovládání zpřístupňuje zálohování a disaster recovery i menším organizacím.
Produkt Acronis Backup & Recovery 11 je již nyní dostupný v české i anglické verzi u obchodních partnerů společnosti Acronis. Verze Acronis Backup & Recovery 11 Advanced Server (licence pro 1 fyzický a až 4 zahrnuté virtuální servery) je k dispozici od 23641 Kč.

Mezi nové hlavní funkce patří:

  • Disaster recovery a zálohování dat v jednom řešení
  • Systémově orientovaný přístup pro rychlou obnovu všech dat, souborů, aplikací a operačních systémů pomocí technologie diskových obrazů.
  • Datově orientovaný přístup, který umožňuje IT manažerům ze zálohy obnovit, spravovat a vyhledávat jednotlivé soubory bez ohledu na to, kde se v archivech záloh nachází.
  • Podpora fyzických, virtuálních a cloudových prostředí
  • Nové funkce pro virtualizaci

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení