Menu

Active 24 pomáhá vytvářet weby

02.11.2011 09:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Active 24 pomáhá vytvářet weby

Active 24 pomáhá vytvářet weby | foto: CHIP

Společnost ACTIVE 24 spouští nový internetový nástroj. SUPERSTRÁNKA je inovativním a moderním nástrojem, jak rychle a efektivně vytvořit svou internetovou indentitu pod jednou střechou.

Jako jediná komplexně kumuluje všechny populární nástroje internetu, počínaje blogem a konče facebookovým profilem. Má jednoduchou administraci a umožňuje uživateli zveřejnit svůj profil během několika minut. Není nutné si pamatovat všechny složité profilové linky, ale pouze jedinou originální adresu pod .CZ doménou.

SUPERSTRÁNKA nabízí široké veřejnosti tvorbu originální webové prezentace pod .CZ doménou za příznivou cenu. Toto technologicky komplexní řešení umožňuje získat webovou vizitku pro ty uživatele, kteří chtějí prezentovat svou osobu, produkty či služby. SUPERSTRÁNKA podporuje všechny online aktivity, jako jediná zobrazuje na jednom místě aktivity na sociálních sítích, videa a fotogalerie. Svým jednoduchým ovládáním umožňuje i nezkušenému uživateli internetu vytvořit rychle a efektivně svůj online profil. Nákupem SUPERSTRÁNKY dostává zákazník možnost využít moderního a inovativního internetového nástroje. Pokud si uživatel neví rady, může využít nonstop zákaznickou podporu, která mu například s tvorbou SUPERSTRÁNKY pomůže. Každý, kdo má o SUPERSTRÁNKU zájem, má možnost nejprve zdarma vyzkoušet demo verzi této aplikace.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení