Menu

Air Telecom: 100 GB dat zdarma ve speciální edici mobilního internetu

29.10.2013 09:33 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Air Telecom: 100 GB dat zdarma ve speciální edici mobilního internetu

Air Telecom: 100 GB dat zdarma ve speciální edici mobilního internetu | foto: CHIP

Předplacený mobilní internet se 100 GB na 2 měsíce zdarma je k dispozici od konce října 2013 v Electro Worldu; kromě volných dat zákazníci získají v sadě i USB modem pro snadnou instalaci.

Air Telecom nyní přišel v rámci své akce v prodejnách Electro World s předplacenou sadou mobilního internetu na dva měsíce zdarma, a to s objemem volných dat 100 GB. Ve speciální edici tak zákazník získá za nejlepší cenu nejen velký objem dat, ale i USB modem pro snadnou instalaci do notebooku, netbooku či PC.

Air Telecom dlouhodobě nabízí nejvyšší datový objem za nejlepší cenu na trhu. Jeho aktuální podzimní nabídka 3G mobilního internetu v prodejnách Electro Worldu však navíc přináší možnost zdarma přenést 100 GB jakýchkoliv dat.

Vychází tak vstříc zákazníkům, kteří již dávno nepoužívají mobilní internet pouze na stahování e-mailů či prohlížení webových stránek.

Sady za 999 Kč po omezenou dobu

Sady jsou v rámci promoakce k dispozici omezenou dobu na pěti největších pobočkách sítě Electro World, a to v Praze-Čestlicích a na Zličíně, v Ostravě (Avion), v Plzni (Olympia) a v Pardubicích. Cena sady je 999 Kč vč. DPH, obsahuje USB modem a internet na dva měsíce zdarma s objemem volných dat ve výši 100 GB. Denně tak zákazník může vyčerpat až 1,6 GB dat.

Jde o předplacený mobilní internet, zákazník se tedy neuvazuje žádnou smlouvou, žádným paušálem, naopak si může po vyčerpání volných dat dobít kredit v libovolné výši.

ufon-mobilni-internet-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení