Menu

AirLive AirVideo-100: Bezdrátová prezentace

27.09.2010 09:46 | Redakce Chip + Přidat komentář
AirLive AirVideo-100: Bezdrátová prezentace

AirLive AirVideo-100: Bezdrátová prezentace | foto: CHIP

Jak přenést obraz z notebooku do projektoru bez použití kabelů? Třeba tímto VGA donglem.

Společnost AirLive představila AirLive AirVideo-100, bezdrátový adaptér do projektoru. AirLive AirVideo-100, bezdrátový adaptér do projektoru, je nejvýhodnější a nejrychlejší možností, jak váš projektor přeměnit na bezdrátový pouhým připojením k vašemu stávajícímu projektoru. Tento adaptér jednoduše připojíte do vašeho projektoru a vše se samostatně nainstaluje. AirVideo-100 je skvělou možností pro každou zasedací místnost ve firmě, ale také pro školy a další zařízení. Nemusíte už řešit připojení pomocí kabelů.
AirLive AirVideo-100 je velikostně nejmenší řešení, ale velmi výkonné. Dosah signálu je až na 100 metrů v otevřeném prostoru. Má velmi malé rozměry, je tedy vhodný na přepravu, a instalaci je jednoduchá a blesková.  Obsahuje také funkci 4-do-1, což umožní na jednom plátně bezdrátově vidět až 4 různé prezentace. Můžete vidět zároveň až 4 prezentace ze 4 různých počítačů nebo noteboků. Tento produkt je nejvhodnější pro statické prezentace, pro video je vhodný model  AirVideo-2000.
AiVideo-100 se samozřejmě hodí také pro všechny televizory a monitory se standardním VGA vstupem.
Info: http://cz.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1279718205539


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení