Menu

AirLive NVR8 a NVR16

18.01.2011 09:14 | Redakce Chip + Přidat komentář
AirLive NVR8 a NVR16

AirLive NVR8 a NVR16 | foto: CHIP

Společnost AirLive uvádí na trh AirLive NVR8 /NVR16, nové dvoudiskové síťové úložiště se software na ovládání kamer.

AirLive NVR8/NVR16 podporují maximálně 2 pevné disky SATA II s maximální kapacitou 2 TB. Rozdíl mezi jednotlivými zařízeními je v počtu podporovaných kamer. NVR8 podporuje max. 8 kamer a NVR16 max. 16 kamer. Se zabudovaným Gigabit LAN portem, AirLive NVR8/NVR16 jednoduše obslouží veliké datové toky, které provázejí současné provozování až 16-ti kamer. Podpora protokolu H.264 je v současné době standardem. H.264 efektivně komprimuje video a při zachování kvality obrazu snižuje velikost souborů až o polovinu.
AirLive NVR8/NVR16 díky integrovanému Linuxu ovládáte jen pomocí webového prohlížeče. Jen na pár kliků si můžete nastavit nahrávání, detekci pohybu, výstrahy a v případě pohyblivých kamer i sledovací cesty. AirLive NVR série je vhodná jak do domácností a malých kanceláří, tak i na sledování větších prostor. I samotné NVR můžete vzdáleně sledovat nebo spravovat. NVR podporuje i sledování z mobilního telefonu. V současné době je maximální rozlišení 1,3Mpix (1280x1024) při 30 snímcích za sekundu.
Info: www.airlive.cz

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení