Menu

AirLive Traveler 3G II: 3G modem pro sdílení internetu

04.08.2010 10:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
AirLive Traveler 3G II: 3G modem pro sdílení internetu

AirLive Traveler 3G II: 3G modem pro sdílení internetu | foto: CHIP

AirLive oznamuje, že brzy uvede svůj poslední produkt, AirLive Traveler 3G II - moderní kapesní bezdrátový router vhodný hlavně ke sdílení mobilního 3G/3.5G připojení. Dostupný bude od srpna 2010.

Jedná se o přenosný bezdrátový 3G router, který umožňuje snadné sdílení 3G/3.5G nebo xDSL internetu mezi více počítači, notebooky nebo jiné zařízení. Unikátní design přináší velkou mobilitu routru, které je velmi tenký a lehký, velmi vhodný na cesty. Obsahuje Li-On nabíjecí baterii, která uživateli dovoluje surfování na internetu až 2h hodiny kdekoli je dostupné 3G připojení.
Vše co tento router vyžaduje je USB modem od vašeho poskytovatele 3G/3.5G mobilního internetu a můžete ho bezdrátově sdílet přes 11B/G/N Wi-Fi nebo po lokální síti. AirLive také vytvořilo funkci domácího routeru, který je kompatibilní se standardním internetovým připojením, takže pokud vaše připojení z nějakého důvodu spadne, 3G/3.5G bude záložním zdrojem internetu.
AirLive Traveler 3G/3.5G je kompatibilní s mnoha známými 3G modemy (Vodafone, Alcatel, T-Mobile, Quanta, Maxon, ZTE a další) a není třeba instalovat ovladače.
Vysoká bezpečnost je zajištěna díky WPS (Wi-Fi protected Setup) tlačítku nebo je možno šifrování WEP, WPA, WPA2 a také vestavěný firewall, který ochrání vaše data během připojení.
Instalace a nastavení je jako obvykle velmi uživatelsky jednoduché a obsahuje také možnost vzdálené správy zařízení přes internet.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení