Menu

Akademie CZ.NIC nabízí kurzy o praktickém využití Internetu

19.02.2014 11:15 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Akademie CZ.NIC nabízí kurzy o praktickém využití Internetu

Akademie CZ.NIC nabízí kurzy o praktickém využití Internetu | foto: CHIP

Vzdělávací centrum provozované správcem české národní domény přináší 12 nových kurzů určených uživatelům s minimálními zkušenostmi, například seniorům.

První kurz s názvem Jak na sociální sítě se uskuteční již 10. března. Více informací najdou zájemci na internetové adrese https://akademie.nic.cz/jak-na-internet. Cena jednoho dvouhodinového setkání je 99 korun.

„Jedná se de facto o pilotní projekt, na jehož základě vzniknou balíčky vzdělávacích materiálů. Ty pak nabídneme dalším organizacím, které se zaměřují na vzdělávání laické veřejnosti v oblasti Internetu. V tomto pololetí bychom proto rádi od návštěvníků setkání získali zpětnou vazbu. Jejich poznatky následně využijeme pro finalizaci edukačních materiálů,“ říká Igor Kytka, koordinátor vzdělávacích aktivit sdružení CZ.NIC.

cznic-ilustarcni-fotografie-akademie-1-nahled

Vzdělávací projekt vychází z úspěšného televizního seriálu Jak na Internet, který vysílá Česká televize od října 2012. Většina dosud nabízených kurzů akademie vznikla pro zástupce odborné komunity, jedná se tedy o první projekt určený internetovým začátečníkům.

Kompletní nabídku kurzů Akademie CZ.NIC včetně jejich termínů najdou zájemci na stránkách vzdělávacího centra – https://akademie.nic.cz/. Na této adrese je také možné se hned na vybraná témata přihlásit.

Zdroj: TZ CZ.NIC.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení