Menu

Akční World of Tanks bojuje už 10 let

22.04.2020 15:18 | Josef Mika + Přidat komentář
Akční World of Tanks bojuje už 10 let

Akční World of Tanks bojuje už 10 let | foto: CHIP

On-line free to play hra s tematikou tankových bitev první poloviny dvacátého století, která si získala velkou popularitu mezi počítačovými hráči I příležitostnými fanoušky slaví už své 10. výročí. Tvůrci zvou k oslavám.

Úspěšná hra funguje na modelu free-to-play: samotné hraní je zdarma, ale za peníze si můžete koupit prémiový účet, speciální prémiové tanky, herní měnu zlaťáky, kamufláže a další doplňky. Hráči mají možnost si vybrat tanky 11 národů (včetně Československa) a bitvy probíhají na více než 40 různých mapách, které připomínají skutečné scenérie, ale i místa bitev. Hra zaznamenává úspěchy každého hráče ve formě statistik, např. počet odehraných her, počet zničených nepřátelských vozidel nebo přesnost střelby, z těchto statistik se poté vypočítá celkové hodnocení daného hráče. Vývojář hry, společnost Wargaming, hru postupme doby stále zdokonalovala. I díky tomu získal WoT celosvětově přes 160 milionů registrovaných hráčů a vytvořil Guinnessův světový rekord pro nejvíc hráčů současně přihlášených k MMO serveru.

Oficiální oslavy 10. výročí od vzniku World of Tanks budou probíhat v následujících čtyřech měsících formou řady speciálních eventů a aktivit, které nabídnout celou řadu překvapení. Oslavy pak vyvrcholí v srpnu.

10. výročí se bude skládat z pěti tematických Aktů: ty se budou vždy skládat z aktivní fáze a chvíle oddechu. Aktivní fáze potrvají jeden týden, během kterého se budou moci hráči zúčasnit speciálních časových anomálií. První akt se rozjede od 22. dubna 16:30 do 18. května 16:00.

Hráči budou mít také možnost soupeřit o ceny a vydělávat výherní mince, které si mohou vyměnit za cenné předměty a exkluzivní úpravy ve speciálním výročním obchodě ve hře.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení