Menu

AOC předvede na Gamescom nové modely prémiové herní řady Agon

18.07.2017 09:44 | Milan Loucký + Přidat komentář
AOC předvede na Gamescom nové modely prémiové herní řady Agon

AOC předvede na Gamescom nové modely prémiové herní řady Agon | foto: CHIP

I letos se zúčastní veletrhu Gamescom společnost AOC, aby zde představila vybrané herní monitory.

Návštěvníci se mohou těšit na 240Hz modely s 25palcovou úhlopříčkou a technologiemi FreeSync nebo G-Sync pro profesionální hráče nebo na impozantní 35palcové zakřivené modely s poměrem stran 21:9 v rozlišení 1080p nebo 1440p.

Tento rok se návštěvníci veletrhu v Kolíně nad Rýnem dočkají ochutnávky v podobě nových modelů Agon, které se chystají na trh: zaprvé jde o zakřivený monitor s časem odezvy 0,5 ms, 165Hz obnovovací frekvencí, 1440p rozlišením a technologií HDR. Jako druhý se představí 27palcový model s rozlišením 4K UHD, 144 Hz obnovovací frekvencí a technologií HDR.

HDR (High Dynamic Range) je nejnovějším vylepšením v rámci zobrazovacích technologií, které vytváří obraz s ultra vysokým kontrastem blížící se vnímání lidského oka. Nejaktuálnější chystané herní konzole a nové GPU plně podporují HDR stejně jako 4K. Vedle těchto novinek bude představena série Agon 3, pyšnící se zcela novým designem.

S těmito novinkami z dílny AOC se můžete seznámit od 23. do 26. srpna 2017.

Společnost AOC se bude na veletrhu prezentovat ve třech stáncích: Games Industry Business Lounge, Sound Blaster a Media Markt.

Návštěvníci si mohou prohlédnout 24,5palcový 240Hz AG251FZ s FreeSync, 35palcový zakřivený AG352QCX a 27palcový 144Hz AG271QX s FreeSync v sekci Sound Blaster.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení