Menu

Apei QI P1 a Apei QI P2 – rychlé a elegantní dobíjení

20.07.2014 16:28 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Apei QI P1 a Apei QI P2 – rychlé a elegantní dobíjení

Apei QI P1 a Apei QI P2 – rychlé a elegantní dobíjení | foto: CHIP

Novotrek uvádí na trh dvojici bezdrátových nabíječek pro rychlejší a elegantnější dobíjení mobilních zařízení.

Bezdrátové dobíjení je jednou z nejmodernějších funkcí, na které můžete dnes u mobilních zařízení narazit. Chcete-li si užívat jednoduché a pohodlné nabíjení vašich elektronických hraček, určitě byste neměli přehlédnout dvojici nových nabíječek značky Apei. Jedná se o modely Apei QI P1 a Apei QI P2.

q1p1-2-nahled

Oba produkty podporují nový nabíjecí standard pojmenovaný Qi mezi jehož hlavní výhody patří především současné dobíjení více než jednoho zařízení a poradí si i v situaci, kdy mezi mobilním zařízením a nabíjecí podložkou leží třeba ochranné pouzdro. Qi se stává standardem pro stále více výrobců, nabíječky si dokážou rozumět s přístroji od HTC, Huawei, Sony, Motorola, Samsung, Nokia a dalšími.

Nabíječka Apei QI P1 je stylovější zařízení, které ocení převážně mladší uživatelé. Nabíječka ve tvaru kolečka se prodává ve žluté nebo modré barvě a díky netradičnímu vzhledu může sloužit i jako zajímavý designový doplněk. Nabíječka Apei QI P2 má konzervativnější vzhled, tmavý obdélník je méně nápadný a působí o poznání decentněji.

q1p2-2-nahled

Dobíjení prostřednictvím těchto nabíječek je takřka stejně rychlé a efektivní jako u klasické nabíječky, při nabíjení také nemůže dojít k přehřátí zařízení. Teplota při dobíjení by měla být velmi podobná teplotě lidského těla. O plném nabití uživatele informuje LED indikátor se zvukovým potvrzením. Model QI P1 se navíc chlubí speciální protiskluzovou úpravou, která zaručuje bezpečnější umístění dobíjecího zařízení na podložce.

Více informací o nabíječkách QI P1 a QI P2 najdete na stránce www.novotrek.cz. Distributorem nabíječek Apei je společnost Novotrek. Doporučená MOC vč. DPH a všech zákonných poplatků je pro všechny uvedené modely 899 Kč.  

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení