Menu

Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max a dalších 124 smartphonů v testu

03.10.2019 15:38 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max a dalších 124 smartphonů v testu

Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max a dalších 124 smartphonů v testu | foto: CHIP

Nové špičkové smartphony společnosti Apple už prošly naším testlabem a máme pro vás výsledky testů. Všechny se umístily do první desítky.

Náš TOP10 chytrých telefonů se rozšířil o několik zajímavých modelů a to především o nové produkty společnosti Apple. Nově v něm tedy najdete iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max. Ale najdete v něm například i smartphony Sony Xperia 5, OnePlus 7T, Xiaomi Mi 9T, Samsung Galaxy Note 10 a Samsung Galaxy Note 10 Plus.

V tabulce najdete nejen výsledky našich testů a hodnocení, ale také naměřené hodnoty (výdrž baterie, jas displeje a podobně), ale i další technické parametry. Co se týká hodnocení, celkové hodnocení smartphonů se skládá z pěti různých hodnotících kritérií. U každého chytrého telefonu totiž hodnotíme zvlášť „Výkon a provoz“, „Vybavení“, „Baterii“, „Displej“ a „Fotoaparát“. Podrobnosti k našim testům najdete zde.

tab(1)-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení