Menu

Apple má problémy s aktualizací iOS

11.02.2013 21:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Apple má problémy s aktualizací iOS

Apple má problémy s aktualizací iOS | foto: CHIP

Telekomunikační operátoři v několika zemích varovali své zákazníky před instalací aktualizace operačního systému iOS 6.1 na iPhony 4S.

Aktualizace iOS 6.1, kterou Apple vypustil před několika dny, způsobovala problémy s připojením k mobilní síti. Před několika hodinami proto Apple uvolnil verzi 6.1.1, která je určena konkrétně pro iPhone 4S. Mobilní operátoři ve Velké Británii, Austrálii i v dalších zemích již dříve prostřednictvím SMS informovali své zákazníky, aby neaktualizovali svá zařízení na iOS 6.1 a vyčkali na další update.

Uživatelé iPhonů si ovšem po instalaci iOS 6.1 nestěžují jen na problémy s telefonováním, ale také na přehřívání přístroje a zkrácení doby výdrže akumulátoru. Problémy mají i firemní uživatelé, kteří se připojují k Exchange Serveru prostřednictvím ActiveSync. Není ovšem známo, update na iOS 6.1.1 řeší všechny tyto potíže.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení