Menu

Apple plánuje na 15. září prezentační akci: fanoušci iPhonu ale mohou být zklamáni

09.09.2020 17:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Apple plánuje na 15. září prezentační akci: fanoušci iPhonu ale mohou být zklamáni

Apple plánuje na 15. září prezentační akci: fanoušci iPhonu ale mohou být zklamáni | foto: Apple

Na příští týden Apple ohlásil velkou podzimní výroční akci, v jejímž průběhu pravděpodobně představí nové produkty. Kdo ale čeká iPhone 12, bude pravděpodobně zklamán.

Příští úterý, tedy 15. září, Apple představí nové produkty. Podle informací v médiích ale tentokrát nelze očekávat nové iPhony, jak bylo v předchozích letech v tomto období obvyklé. Příští generace smartphonů Apple se očekává až v říjnu po zpoždění, způsobené koronavirovými omezeními. Je to pro společnost krok, který doposud nemá obdoby, každopádně vzhledem k okolnostem pochopitelný.

Agentura Bloomberg v úterý oznámila, že příští týden by měl být představen nový model chytrých hodinek Apple Watch. Zařízení je i nadále velkým prodejním hitem společnosti. Většina uniklých informací o připravovaném modelu se zmiňuje o větším zaměření na kontrolu tělesných parametrů, včetně rozšíření o pulzní oxymetr a měření hladiny kyslíku v krvi. Výrobce také pracuje na obnoveném modelu tabletu iPad Air, menší verzi reproduktorů HomePod a nových sluchátkách.

Příští generace iPhonu bude pravděpodobně podporovat 5G

appleseptember1

Apple představí v úterý, 15. září, nové produkty: velmi pravděpodobně mezi nimi ale nový iPhone ještě nebude. | Zdroj: Apple

Poprvé v letošním roce jsou údajně iPhony také připraveny na podporu 5G, a to poté, co Apple urovnal spor s výrobcem procesorů a modemů, Qualcommem. Kromě toho se také očekává první model počítače Mac, který bude namísto procesoru Intel osazen procesorem z vlastního vývoje.

Obrázek v záhlaví článku: 9to5mac.com

mohlo by vás také zajímat: uniklé video odhalilo technické specifikace připravovaného iphonu 12

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.