Menu

Archos uvádí na trh hned čtyři smartphony

14.06.2017 18:11 | Milan Loucký + Přidat komentář
Archos uvádí na trh hned čtyři smartphony

Archos uvádí na trh hned čtyři smartphony | foto: CHIP

Francouzský výrobce v oblasti spotřební elektroniky, Archos, se rozhodl rozšířit svojí nabídku o technologicky vyspělé smartphony. Modelovou řadu Diamond doplní hned dva nové modely navržené od Nubia.

S novou řadou Sense, uvádí Archos na trh dva robustní modely bez rámečku. Tato řada reaguje na vyvíjející se trh, kdy uživatelé vyžadují stále lepší rozlišení obrazovky, plynulost ovládání, fotografování a odolnost svých smartphonů. Všechny modely společnosti Archos se na našem trhu objeví v červenci tohoto roku.

Archos Diamond Alpha

Tato vlajková loď střední třídy smartphonů, která je alternativou konkurenčních modelů Honor, přichází v kovovém pouzdře, které nabízí 5,2palcový Corning Gorilla Glass kategorie 3, Full HD displej, procesor série Octadia Qualcomm Snapdragon 652, 4GB RAM a 64 GB úložného prostoru rozšiřitelného pomocí microSD karty.

Tento smartphone byl navržen pro fotografování, které je důležitou součástí každodenního používání. Ve skutečnosti je jeho zadní 13MP kamera Sony dvou senzorová (jednou černobílý, druhý barevný) a 16MP přední kamera nabízí fotografům a milovníkům videa, 4K nahrávání a komplexní sadu filtrů a režimů.

Archos Diamond Gamma

Přináší jedinečně tenké hliníkové provedení (méně než 8 mm) a je vybavený 5,5-palcovým HD 2,5D IPS displejem, 64bitovým osmijádrovým procesorem Qualcomm, 3GB RAM a 32GB úložného prostoru rozšiřitelného až o 128 GB. Zadní kamera Samsung se 13MP doplňuje přední 5MP kamera a 3000mAh baterie, a to vše na systému Google Android 7.1.1.

Sada funkcí pro fotografování umožňuje každodenní uměleckou kreativitu:

- Funkce klonování umožňuje nápadité fotografie s duplikováním objektů vícekrát v jednom snímku.

- Zpomalený záběr vytváří ještě efektnější záběry.

- Díky panoramatickému režimu je možné zachytit celý výhled a panorama krajiny.

Archos Sense 55 S

Nabízí mimořádně lehké a čisté provedení, kombinuje s téměř bezokrajovým 5palcovým IPS Full HD displejem (80 % přední plochy telefonu tvoří obrazovka) se zářícím podáním barev. Výbavu smartphonu tvoří 2 GB RAM a 16 GB úložného prostoru. Kamera s duálním sensorem (8MP + 8MP), snímačem otisků prstů pro vyšší úroveň zabezpečení, baterií 3000 mAh a systémem Google Android 7.

Archos Sense 50 X

Je robustní konstrukce vyhovující standardu IP68 a je tedy odolný proti poškrábání, prachu a vodě při ponoření po dobu 30 minut do hloubky jednoho metru.  Provozní teploty jsou od –20 °C do + 55 °C. Je vynikající pro sporty a náročné aplikace díky 5" FHD displej s Gorilla Glass kategorie 4. Nabízí čtyřjádrový processor Mediatek MT6737 na 1,5 GHz, 3 GB paměti RAM a 32 GB úložného prostoru, který lze rozšiřovat až na 128 GB díky integrovanému slotu na microSD kart. Je napájen baterií 3500mAh a vybaven systémem Google Android 7.

ARCHOS Sense 55 X je skvělý společník pro profesionální řemeslníky, outdoorové pracovníky a obecně pro všechny, kteří již náhodně poškodili smartphone a hledají zařízení, které vypadá dobře a je odolné.

Předpokládané doporučené koncové ceny:

Archos Sense 55 S: 206,69 eur, Diamond Alfa: 403,19 eur, Diamond Gamma: 223,79 eur a Sense 50X: 270,89 eur.

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení