Menu

ASUSTOR rozšiřuje záruku na 3 roky

20.08.2014 14:26 | Michal Bareš + Přidat komentář
ASUSTOR rozšiřuje záruku na 3 roky

ASUSTOR rozšiřuje záruku na 3 roky | foto: CHIP

ASUSTOR prodlužuje záruční lhůtu na všechny své výrobky na 3 roky. Uživatelé, kteří si již koupili ASUSTOR produkt, nebudou nijak ochuzeni a nova záruční lhůta se vztahuje i na jejich výrobek od původního data zakoupení.

Společnost ASUSTOR oznámila, že prodlužuje záruční dobu pro všechny své NAS servery z předchozích dvou let na tři roky. Nově prodloužená záruka tři roky se vztahuje na všechny výrobky ASUSTOR NAS, které zahrnují všechna zařízení řady AS6, AS3 a AS2. Uživatelé, kteří si již koupili ASUSTOR produkty, také získají novou tříletou záruku na již zakoupený produkt, běžící od původního data zakoupení. ASUSTOR pokračuje v trendu poskytovat poprodejní servis a technickou podporu na nejvyšší úrovni. Více informací o produktech zde: http://www.asustor.cz, informace o záruce najdete na stránkách: http://www.asustor.com/…ice/warranty

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení