Menu

Barevné designové kamerky a myši Logitech

01.06.2011 14:04 | Redakce Chip + Přidat komentář
Barevné designové kamerky a myši Logitech

Barevné designové kamerky a myši Logitech | foto: CHIP

Společnost Logitech dnes představila novou kolekci designového příslušenství Logitech Colour Collection. Novinky přinášejí jasné, svěží barvy a vrstvený design, ale na našem trhu se asi objeví až koncem léta. Inu, barevný podzim bude ještě barevnější.

Z tiskové zprávy to vypadá, že nový bude na uváděných myších a kamerkách pouze povrchový design. O technických podrobnostech zpráva nehovoří. Už nás to ale nepřekvapuje, protože odlišit se designem je jednodušší než odlišit se technologiemi a po tomto technicky nenáročném, ale uživatelsky oblíbeném řešení sahají běžně i firmy, které v minulosti byly technologickými lídry. Stačí jen vzpomenout na netbooky HP Vivienne Tam, kterých se právě díky designu prodalo víc, než samo HP očekávalo. Následující slova již pocházejí z tiskové zprávy a nemáme k nim moc co dodat:

 

„Přinášíme nový kreativní vzhled našich nejoblíbenějších produktů,“ řekl Rory Dooley, hlavní viceprezident a generální ředitel obchodní divize ovládacích zařízení společnosti Logitech. „Design produktů z řady Logitech Colour Collection sahá od motivů s kresbou dřeva až po hypermoderní prvky a od textur připomínajících hrubé plátno po technologicky nejjemnější povrchy. Uživatelé tak mají možnost vidět, jak digitální zařízení mohou podpořit vyjádření lidských pocitů a vnímání, aniž by to bylo na úkor kvality nebo funkčnosti.“

Kolekce byla navržena tak, aby vám umožnila vyjádřit s pomocí oblíbeného počítačového příslušenství vaši osobnost a inspirací při jejím vzniku bylo pronikání budoucnosti a důvěrně známých tradičních prvků. Nabízí umělecky ztvárněné stylové produkty, jež v sobě slučují vzrušení digitálního věku i hřejivost ruční tvorby.

Digitální vrstvy, tvary tvořené pomocí šablon a ručně malované prvky vytvářejí jedinečné vzory, které jsou působivé, lze je vnímat i hmatem a zanechávají dynamický a silný dojem. A protože mají myši i webové kamery různou úpravu, tato nová kolekce společnosti Logitech vám umožní vytvořit si jedinečnou sestavu.

 

Řada příslušenství Logitech Colour Collection přináší možnost projevit vlastní osobitý styl za dostupné ceny, které se podle druhu produktu pohybují od 500Kč do 750Kč. Očekává se, že v Evropě budou produkty s novým designem k dostání koncem letošního léta.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení