Menu

Barevné laserovky a multifunkce s dotykovým displejem

25.02.2011 10:01 | Redakce Chip + Přidat komentář
Barevné laserovky a multifunkce s dotykovým displejem

Barevné laserovky a multifunkce s dotykovým displejem | foto: CHIP

Společnost Lexmark představila novou řadu barevných zařízení pro pracovní skupiny. Tiskárny a multifunkční zařízení mají barevné dotykové displeje e-Task pro snadnější ovládání.

Společnost Lexmark oznámila rozšíření své řady barevných tiskáren a multifunkčních produktů (MFP). Každé zařízení je vybaveno barevnou dotykovou obrazovkou, která uživatelům umožňuje rychleji zobrazovat a spravovat dokumenty.
Přizpůsobitelné dotykové obrazovky slouží jako přístupový bod ke všem technologiím zařízení – poskytuje uživatelům přístup k funkcím, zrychleným volbám a pracovním tokům.

Barevná laserová multifunkční zařízení Lexmark X792

Toto zařízení je vybaveno dotykovým displejem s úhlopříčkou 25,9 cm - umožňuje přístup k funkcím zobrazení náhledu, které uživatelům pomohou vybrat dokumenty nebo určité stránky dokumentu a spravovat je přímo na zařízení.
Lexmark X792 tiskne a kopíruje rychlostí 47 stran za minutu. V této řadě je šest modelů, které lze nakonfigurovat dalšími vstupními/výstupními volbami a kompletovacími funkcemi. Běžná koncová cena Lexmark X792de je 90 990 Kč bez DPH.

Barevné laserové tiskárny Lexmark C792

Tiskárny z rodiny Lexmark X792 MFP nabízí tisk formátu A4. Dotyková obrazovka má velikost 10,9 cm. Nové flashové rozhraní, podobné jako u smartphonů, uživateli umožňuje tiskárnu snadno ovládat přes intuitivní navigaci a jednoduchá řešení pro podnikový pracovní tok. Rodina Lexmark C792 je k dispozici ve čtyřech konfiguracích. Běžná koncová cena Lexmark C792de je 29 290 Kč bez DPH.

Řady X925 a C925

Pro zákazníky s požadavkem na barevný výstup formátu A3 má společnost Lexmark v nabídce modely C935 a X945.  Zařízení X925DE je vybaveno 25,9cm dotykovou obrazovkou a nabízí tisk, kopírování, skenování a faxování.
Tiskárna LEXMARK C925 je schopna zpracovávat média o velikosti transparentu (29,7 x 121,9 cm) a je vybavena dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 10,9 cm. Koncová cena Lexmark C925de je 39 890 Kč bez DPH a Lexmark X925de stojí asi 166190 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení