Menu

BenQ uvádí nový herní monitor

14.09.2015 18:43 | Radek Kubeš + Přidat komentář
BenQ uvádí nový herní monitor

BenQ uvádí nový herní monitor | foto: CHIP

BenQ RL2460HT nabídne řadu vylepšení, jako např. Fighting Mode nebo HDMI výstup pro konzolové hry, ale také nejnovější technologie BenQ Flicker-free, Black eQualizer, Low Blue Light a GTG odezvu pouhou 1 ms. 

Nechybí ani Precision Scale System, tedy funkce, díky které lze monitor nastavit jak výškově, tak i natočit jako Pivot. Nový 24“ Full HD herní monitor disponuje rozlišením 1 920 x 1 080 bodů, 16,7 miliony barev, kontrastem 1 000 : 1 a je světově první, který je optimalizovaný pro hraní v rychlém sledu. Zároveň je to poprvé, kdy BenQ spolupracovalo na vývoji nového Fighting Mode s profesionálním hráčem konzolových her, hájícím barvy Evil Geniuses, Justinem Wongem.

Rychlý přenos a přesné načasování

BenQ RL2460HT obsahuje HDMI výstup, který eliminuje riziko zpoždění a sekání a za jehož pomoci proběhne v monitoru zachycení následující akce ještě před jejím zobrazením. To zaručí věrný a plynulý herní zážitek bez obrazových deformací a zároveň umožní jednoduché a snadné nastavení hry pro více hráčů na jedné obrazovce.

Soustředění s Fighting Mode v bojích jeden na jednoho

Bojové hry vyžadují u hráčů přesné soustředění na postavu. Za tímto účelem vyvinulo BenQ společně s legendou bojových her, Justinem „JWong“ Wongem ze světového týmu Evil Geniuses, technologii Fighting Mode, která umožní hráčům konkrétní nastavení kalibrace barev zvýrazňující postavy v boji a zvyšující tak šance na vítězství.

Pohodlí a komfort v jednom

Monitor BenQ RL2460HT proto disponuje funkcí Precision Scale System, tedy výškového nastavení monitoru až o 11 cm. Jedním prstem lze také monitor jednoduše nastavit do polohy Pivot, a díky VESA držákům snadno připevnit na stěnu. Vylepšená funkce Display Pilot Software dovolí hráčům přímý vstup ke Game Mode Loaderu, další užitečné funkci monitoru, skrze kterou stáhnou a nainstalují herní nastavení oblíbené hry používané profesionálními hráči.

Eye-care pro ochranu očí a dlouhotrvající hraní

BenQ RL2460HT obsahuje technologii Low Blue Light, která prostřednictvím několika volitelných úrovní eliminuje škodlivé modré světelné spektrum barev vyzařované běžnými monitory a chrání tak oči všech hráčů. BenQ RL2460HT je osazen také technologií Flicker-free, eliminující blikání na pozadí LCD monitorů s LED podsvícením ve všech úrovních jasu.

BenQ RL2460HT je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 5 999 Kč s DPH pro Českou republiku a 220 euro s DPH na Slovensku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení