Menu

Bez hluku, kabelů a bez starostí: sluchátka Sony WF-1000XM3 s odstraněním hluku

08.07.2019 08:03 | Milan Loucký + Přidat komentář
Bez hluku, kabelů a bez starostí: sluchátka Sony WF-1000XM3 s odstraněním hluku

Bez hluku, kabelů a bez starostí: sluchátka Sony WF-1000XM3 s odstraněním hluku | foto: CHIP

Společnost Sony rozšířila svoji rodinu produktů 1000X novou generaci bezdrátových sluchátek – model WF-1000XM3.

Technologie odstranění okolního hluku byla zdokonalena díky HD procesoru starajícímu se o odstranění okolního hluku QN1e a technologii Dual Noise Sensor, která přináší výjimečný výkon při odstranění okolního hluku. Sluchátka WF-1000XM3 jsou vybavena technologií Dual Noise Sensor. Společně zachycují a odstraňují okolní hluk. Díky technologii Dual Noise Sensor, jednomu přednímu mikrofonu a jednomu zadnímu mikrofonu na povrchu sluchátek, zachycují více okolního hluku a HD Procesor QN1e se aktivuje, jakmile detekuje ruch z okolí. Následně procesor vytváří invertované zvukové vlny, které jej kompenzují. Tak odstraní více hluku o téměř jakékoli frekvenci, ale spotřebuje i méně energie.

HD procesor QN1e a zesilovač zpracovávají audio signál24bitově. Funkce DSEE HX (Digital Sound Enhancement Engine HX) vylepšuje komprimovaná digitální data hudebních souborů včetně formátu MP3 a přibližuje je kvalitě audia ve vysokém rozlišení.

Bezdrátový design sluchátek do uší WF-1000XM3 vám umožní svobodně se pohybovat. Jsou malá a lehká a vybavena nově vyvinutým Bluetooth čipem umožňujícím přenos zvukového obsahu současně do pravého i levého sluchátka. Nejedná se tedy o konvenční přenos Bluetooth signálu z levého do pravého sluchátka. V kombinaci s novou optimalizovanou konstrukcí antény je výsledkem vysoce stabilní spojení. Ke zlepšení došlo také u zpoždění zvuku při sledování videa.

Sluchátka WF-1000XM3 byla navržena tak, aby poskytovala vylepšený komfort i stabilitu v uchu. Ergonomický tvar „tri-hold“ udrží sluchátka pevně v uších. Tomu slouží tři opěrné prvky v uchu. Povrch je vyroben z gumy s vysokým třením, která zajišťuje stabilní usazení v uchu. Se čtyřmi velikostmi hybridních koncovek a třemi velikostmi komfortních koncovek si můžete zvolit takové, které vám dokonale padnou.

HD procesor pro odstranění okolního hluku QN1e má nízkou spotřebu energie. S aktivovaným odstraněním okolního hluku můžete poslouchat až 24 hodin díky pouzdru sluchátek, které slouží jako nabíječka. Sluchátka mají funkci rychlého nabíjení – pouhých 10 minut nabíjení vám zajistí až 90minutovou výdrž baterie.

Díky šikovnému režimu Quick Attention můžete komunikovat, aniž byste museli sluchátka vyndávat. Jednoduše se dotkněte dotykového panelu na levém sluchátku, tím ztlumíte hudbu, aktivujete Ambient mode pro zesílení okolního hluku. Kromě toho vám programovatelné dotykové snímače na sluchátkách umožní přehrávat, zastavit či přeskakovat skladby nebo aktivovat hlasového asistenta jednoduchým poklepáním. Nová funkce Wearing Detection automaticky zastaví hudbu, když si jedno ze sluchátek vyndáte z ucha a začne opět přehrávat, jakmile si sluchátko umístíte zpět.

Model je optimalizovaný pro Google Assistant, takže svoje sluchátka můžete ovládat hlasem. Sluchátka jsou kompatibilní s aplikací Sony Headphones Connect, která nabízí možnost uzpůsobit si nastavení zvuku, úrovně odstranění hluku při jednotlivých činnostech, ovládání dotykem a další.

Model WF-1000XM3 bude dostupný od srpna 2019.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení