Menu

Bezdrátový poslech hudby

15.04.2010 11:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Bezdrátový poslech hudby

Bezdrátový poslech hudby | foto: CHIP

Společnost Creative Technology uvedla kompletní řadu bezdrátových reproduktorových systémů. Řada zahrnuje systém ZiiSound D5, Inspire S2 Wireless, Creative D200 a Creative D100. Nová řada reproduktorových systémů nabízí bezdrátová řešení pro různé styly poslechu.

Reproduktorové systémy lze použít s libovolným kompatibilním přenosným zařízením, které podporuje stereofonní přenos hudby pomocí technologie Bluetooth, včetně mobilních telefonů, přenosných přehrávačů médií, iPhonů, iPodů, iPadů, netbooků, notebooků a dalších zařízení vybavených technologií Bluetooth A2DP.
Zařízení můžete připojit pomocí jeho vlastního Bluetooth modulu, nebo můžete využít vysílač iPod Transmitter (součást balení reproduktorového systému ZiiSound D5), popřípadě k notebooku nebo netbooku můžete použít vysílače USB Bluetooth Transmitter (ten je součástí balení reproduktorového systému Creative Inspire S2 Wireless).   
ZiiSound D5 je bezdrátový reproduktorový systém v kompaktním provedení. Model Creative Inspire S2 Wireless je reproduktorový systém 2.1 a Creative D100 je bezdrátový „boombox“. Jeho hlasitost a dunivé basy jsou zajištěny účinnými měniči umístěnými v uzavřeném prostoru, ze kterého jsou vyvedeny zvukovody na zadní stranu reproduktorového systému.
Produkty z řady reproduktorových systémů Creative budou v Evropě dostupné prostřednictvím internetového obchodu creative.com/shop.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení