Menu

Bílé myši: Realita nebo Delirium Tremens?

09.05.2017 21:04 | Milan Loucký + Přidat komentář
Bílé myši: Realita nebo Delirium Tremens?

Bílé myši: Realita nebo Delirium Tremens? | foto: CHIP

Někomu se zjevují bílé myši po požití většího množství alkoholu. Jiný je zase může nechat klouzat po protiskluzové podložce…

Speciální edice myší EC s lesklým povrchem a bílou barvou, a novou podložku G-SR-SE na motivu populárního Counter Strike portálu HLTV se objevuje pod obchodní značkou Zowie by BenQ, zakčky pro eSport.

Myši řady EC mají ergonomický design pro praváky se dvěma tlačítky na pravé straně. K dispozici jsou dvě velikosti – velká EC1-A a o něco menší EC2-A. DPI lze nastavit na hodnoty 400, 800, 1600 a 3200. Lze nastavit i obnovovací frekvence USB na 125, 500, resp. 1000 Hz a jsou zkonstruovány tak, aby se daly plně využívat bezprostředně po zapojení bez nutnosti instalace ovladačů.

Podložka pod myš G-SE-SE návrhem vychází z modelu G-SR. Má tloušťku 3,5 mm a rozměry 480 x 400 mm. Vyrobena je v kombinaci vysoce kvalitního textilního povrchu a dokonale hladké gumové protiskluzové základny. Motivem na přední straně je HLTV, nejpopulárnější světový portál počítačové hry Counter Strike.

Myši ZOWIE by BenQ EC1-A a ZOWIE by BenQ EC2-A jsou k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1699 Kč s DPH v České republice a 64,90 euro s DPH na Slovensku.

Podložka ZOWIE by BenQ G-SR-SE je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 799 Kč s DPH v České republice a 29,99 euro s DPH na Slovensku.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení