Menu

Bluetooth Hands-free Genius HS-120BT

28.08.2014 13:38 | Michal Bareš + Přidat komentář
Bluetooth Hands-free Genius HS-120BT

Bluetooth Hands-free Genius HS-120BT | foto: CHIP

Genius přináší na trh nové Bluetooth hands-free za cenu 240 Kč. Sluchátko dokáže připojit současně dvě zařízení, takže můžete bez přepínání komunikovat přes počítač i mobilní telefon.

hs-120bt-4-nahled

Genius HS-120BT

V době mobilních telefonů není výjimkou, že jeden uživatel má více jak jeden mobilní telefon, nejčastěji se tak stává v podobě pracovního a soukromého telefonu. Díky technologii, která umožňuje připojení dvou zařízení současně, již uživatel nemusí volit mezi tím, které zařízení preferovat a může připojit oba mobilní telefony najednou a nezmeškat tak žádný telefonát například během řízení.

Ovládání nového hands-free HS-120BT je jednoduché a slouží k tomu tři tlačítka, pomocí kterých lze vypnout/zapnout hands-free, přijmout a ukončit hovor a také volit hlasitost.  Hands-free HS-120BT se dodává spolu s háčky za ucho ve dvou velikostech a bylo navrženo tak, aby padlo opravdu každému. Díky tomu a hmotnosti pouhých 7g je opravdu pohodlné a uživatel snadno zapomene, že jej nosí. LED dioda umístěna na vnitřní straně hands-free indikuje, zda je zapnuté, nebo v režimu pro párování.

Genius

 

Provedení

Černo stříbrné

Připojení

Bluetooth 3.0

Rozměry

55.1×16.2×22.3 mm

Součást balení

HS-120BT, 2×háček za ucho, micro USB kabel, manuál

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení