Menu

Budoucnost monitorů Philips patří zakřivení a barvám

29.08.2017 15:14 | Milan Loucký + Přidat komentář
Budoucnost monitorů Philips patří zakřivení a barvám

Budoucnost monitorů Philips patří zakřivení a barvám | foto: CHIP

Na veletrhu IFA v Berlíně se mohou návštěvníci seznámit s novou řadou monitorů Philips včetně rozsáhlé sbírky zakřivených modelů, technologie HDR (High Dynamic Range) pro ještě lepší kontrast a barvu, rozlišení budoucnosti 8K a působivých řešení pro profesionální uživatele.

Křivky, barvy a zábava

Řada monitorů Philips 2017/2018 je důkazem zaměření se jejích tvůrců na zakřivený design a vynikající reprodukci barev. A už tak obsáhlá řada prohnutých monitorů se rozšířila o další modely ve velikostech od 27 do 49 palců. Návštěvníci si mohou na veletrhu na vlastní kůži vychutnat efekt „pohlcení″ obrazovkou – dokonce i během rušné výstavy.

Bohatá řada zakřivených modelů navíc nabízí nejnovější technologie barev. Jednou takovou výjimečnou technologií barevné reprodukce, kterou disponují monitory Philips, je HDR, nabízející větší hloubku a jas – což se perfektně hodí pro video a zábavu.

K vidění dále budou i technologie Ultra Wide-Color a Quantum Dot, jež se hodí pro domácí i profesionální použití např. pro designéry a fotografy.

Nové horizonty: rozlišení 8K, konektivita a více obrazovek vedle sebe

Jak se 4K modely pomalu blíží k mainstreamu, objevují se na horizontu nové monitory Philips s vyšším rozlišením: 8K. Rozlišení budoucnosti 8K UHD má dvojnásobek horizontálního a vertikálního rozlišení 4K UHD, s celkově čtyřnásobným počtem bodů. Návštěvníci si tak mohou na stánku IFA ověřit kvality 8K z první ruky.

Ze čtyř stran bezrámečkový design bude novou formou pro nadcházející profesionální řadu monitorů Philips. Působí bezešvým dojmem, proto jsou tyto modely ideální pro sestavu více obrazovek vedle sebe. Většina z nich je navíc vybavena USB-C a nabízí funkční dokování i štědré možnosti konektivity splňující nové standardy notebooků a potřeby pracovního prostředí.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení