Menu

Byznysové počítače a notebooky s Haswellem

12.06.2013 14:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Byznysové počítače a notebooky s Haswellem

Byznysové počítače a notebooky s Haswellem | foto: CHIP

Společnost Dell představila nový notebook Dell Latitude E6540 a počítač Dell OptiPlex 9020. Osazeny jsou novými procesory Intel Core čtvrté generace s kódový označením Haswell. Použití najdou primárně v podnikové sféře, kde je kladen důraz na výkon a vysokou úroveň bezpečnosti pro uložená data.

 

 

Počítače a notebooky Dell z produktového portfolia Latitude a OptiPlex jsou určeny hlavně do podnikové oblasti. Novým přírůstkem do rodiny Latitude je notebook Dell Latitude E6540. Notebook disponuje certifikovaným TPM čipem FIPS 140-2 a funkcí Dell Data Protection, která zahrnuje šifrování souborů a ověřování a malwarovou ochranu. O výkon Latitude E6540 se stará nový procesor Intel Core čtvrté generace s kódovým označením Haswell.

 

 

Druhou oznámenou novinkou je Dell OptiPlex 9020. K dispozici bude hned ve čtyřech variantách, včetně univerzální a kompaktní verze All-in-One.  Oproti svému předchůdci poskytuje novou úroveň kontroly a ovladatelnosti se spolehlivostí a bezpečností. OptiPlex 9020 je také schopen provozu v cloudovém režimu. Dostupnost nového notebooku Latitude E6540 a počítače OptiPlex 9020 bude oznámena v nejbližších týdnech.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení