Menu

Cenově dostupné velké televizory s možností nahrávání pořadů

10.09.2014 11:31 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Cenově dostupné velké televizory s možností nahrávání pořadů

Cenově dostupné velké televizory s možností nahrávání pořadů | foto: CHIP

Toshiba přidává funkci Personal Video Recording a velké obrazovky k cenově dostupným televizorům řady L24.

40l2432-right-screen-1-nahled

Toshiba představila dvě nové velké obrazovky televizorů řady L24. Nové modely, které jsou k mání ve dvou provedeních – 102 cm (40”) a 127 cm (50”), doplnily řadu L24, která nabízí Full HD rozlišení obrazu a multimediální prvky za dostupnou cenu. Díky vestavěné funkci Personal Video Recording (PRV) už nezmeškáte své oblíbené pořady – můžete si je nahrát na disk. V televizoru je také multimediální přehrávač a množství možností připojení.

Funkce Personal Video Recording umožňuje nahrávání pořadů, na které se budete moct podívat kdykoli později. PVR nahrává přímo na pevný disk (HDD), dovoluje tedy vytvořit si archiv pořadů, který můžete následně shlédnout ve volném čase.

Díky integrovanému multimediálnímu přehrávači může řada L24 plnit více funkcí než pouhé promítání pořadů z televizního programu. Snadno shlédnete uložené filmy a televizní pořady nebo spolu s celou rodinou na velké obrazovce projdete společné fotky a videa. Stačí zapojit USB disk nebo jiné přenosné úložné zařízení a přehrát libovolný obsah.

Řada L24 nabízí širokou škálu možností připojení. Dva HDMI vstupy usnadňují připojení k herním konzolám a přehrávačům Blu-ray disků. Díky vstupu pro PC můžete na větší obrazovce shlédnout libovolný obsah z vašeho počítače nebo se s přáteli podívat na film online. Nové L24 modely budou v prodeji na evropském trhu v posledním čtvrtletí roku 2014.

Toshiba L24 televizory s velkou obrazovkou:

  • Rozlišení: Full HD 1920×1080p LED TV
  • AMR+ 200 (Active Motion & Resolution)
  • Personal Video Recording1 (PVR)
  • Přehrávání z USB/HDD
  • Konektivita: 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x PC vstup, 1 x RGB
  • Audio: NICAM Stereo, Virtual Surround Sound, Dolby Digital Plus
  • Tunery: DVB-T/-T2 /-C, analogový
  • Velikosti obrazovek: 102cm (40”) a 127 cm (50”)

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení