Menu

Cenově nejdostupnější smartphony Lumia

14.01.2015 14:20 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Cenově nejdostupnější smartphony Lumia

Cenově nejdostupnější smartphony Lumia | foto: CHIP

Společnost Microsoft oznámila celosvětovou dostupnost smartphonů Microsoft Lumia 435 a Lumia 532, cenově nejdostupnějších modelů Lumia všech dob. Telefony jsou založeny na OS Windows Phone 8.1 a cena začíná na 69 Eur.

lumia435-marketing-1-ssim-nahled

Smartphony Lumia 435 a Lumia 532 podle Microsoftu přinášejí vyvážený mix funkcí a výkonu a jsou vhodné pro uživatele, kteří uvažují o přechodu od klasického telefonu na smartphone. Lumia 435 je první Lumia z řady 400 a dosud cenově nejdostupnější Lumia vůbec, takže umožní vyzkoušet si výhody Windows Phone většímu okruhu uživatelů. Lumia 435 má 4" displej s rozlišením 800×480 bodů, dvoujádrový procesor, 1 GB paměti a 8 GB flash paměti.

lumia532-marketing-2-dsim-nahled

Lumia 532 je smartphone se čtyřjádrovým procesorem, který staví na modelu Lumia 530. Podle Microsoftu má prémiový design, nabízí Rychlým přehledem (Glance screen), čelní VGA kamerou a větší kapacitou paměti. Má také 1GB paměť a 8GB úložiště rozšiřitelné pomocí microSD karet. 4" displej disponuje rozlišením 800×480 bodů. Hmotnost smartphonu je 136 g.

Lumia 435 bude na vybraných trzích dostupná v průběhu ledna, Lumia 532 bude následovat v únoru. Zájemci si budou moci vybrat z mnoha barevných odstínů, jako je zářivě zelená, zářivě oranžová, bílá a černá; vše ve variantách pro jednu nebo dvě SIM. Verze dualSIM bude nabízet funkci Smart Dual SIM, která umožní ovládat hovory a zprávy na obou používaných číslech. Ceny se mohou na jednotlivých trzích lišit podle daní a dotací, měly by se pohybovat okolo 69 Eur bez daní a dotací u smartphonu Lumia 435 a 79 Eur bez daní a dotací u smartphonu Lumia 532.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení