Menu

Česká pošta doručí dopisy odeslané přes internet

28.04.2015 12:35 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Česká pošta doručí dopisy odeslané přes internet

Česká pošta doručí dopisy odeslané přes internet | foto: CHIP

Potřebujete poslat papírový dopis, ale nechce se vám na poštu ani do trafiky pro známku? Snadná pomoc: je zde nová služba ČP Cloud.

Princip služby ČP Cloud je velmi jednoduchý: Po zřízení uživatelského účtu získá uživatel přístup ke cloudové aplikaci, v rámci které lze spravovat adresář kontaktů, psát nové dopisy a přikládat k nim přílohy ve formátu PDF. Česká pošta elektronicky odeslaný dopis vytiskne, vloží do obálky a doručí do poštovní schránky adresáta. Dopis může mít nejvýše čtyři, oboustranně (i barevně) potištěné stránky.

cpcloud-nahled

Služba ČP Cloud je určena soukromým uživatelům i firmám, které mohou díky předplatnému odesílat obyčejné i doporučené dopisy za nižší poštovné. Bez předplatného stojí odeslání obyčejného dopisu 22,19 Kč a doporučeného 36,95 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení