Menu

Český výrobce poprvé na oficiálním e-shopu Apple

12.01.2016 16:01 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Český výrobce poprvé na oficiálním e-shopu Apple

Český výrobce poprvé na oficiálním e-shopu Apple | foto: CHIP

Českou značku Danny P. nabízí Apple.com v Spojených státech amerických

Relativně mladá česká značka Danny P. věnující se výrobě kožených tašek, peněženek a obalů na počítače a tablety slaví úspěch na americkém trhu. Peněženku s pouzdrem na telefony iPhone 6 Plus/6S Plus zařadil Apple do svého e-shopu. Zařazení produktů Danny P. je výsledkem více než půlročního vyjednávání. V následné vlně by měly být do e-shopu vpuštěny také další produkty Danny P., a to nejen na americkém Apple.com, ale i na evropském trhu. Danny P. je českou značkou, která se zaměřuje především na americký trh, kde nyní prodává více než polovinu své produkce. Zaměření na americký trh je významně ovlivněno také investorem, jímž je české vývojářské studio STRV, obchodně působící výhradně v USA. Značka Danny P. se od počátku zaměřuje na výrobu koženého zboží, které je určeno pro zařízení značky Apple.

Pro zalistování do e-shopu musel dodavatel splnit přísné podmínky na kvalitu produktu, skladové zásoby, ale třeba i řadu měření, která zkoumala například propustnost peněženek signálem. V první fázi prodává Danny P. na americkém e-shopu Applu peněženku, která zároveň slouží jako pouzdro na největší představený telefon tohoto amerického výrobce – iPhone 6 Plus/6S Plus. Značka Danny P. se tak stala prvním českým výrobcem, který prodává na e-shopu Applu. Produkty vymýšlí a vyrábí Češi, ze zahraničí pochází některé materiály, jako je kůže či nitě. V následující fázi by se měly na americkém e-shopu objevit také peněženky na iPhone 6/6S a výhledově třeba také kožené tašky či kožené obaly na počítače MacBook Air. Kromě rozšiřování produktů na americkém e-shopu by mělo na počátku letošního roku dojít k zalistování produktů také na evropských e-shopech firmy Apple.

Značka Danny P. působí především na americkém trhu, kde prodává své zboží prostřednictvím vlastního e-shopu podporovaného online reklamou, ale také prostřednictvím partnerů jako je například Amazon a nově Apple. Zaměření se na americký trh bylo ovlivněno také českým vývojářský studiem STRV, které působí na americkém trhu, a pro které byla značka Danny P. jednou z prvních investic.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení