Menu

Chytrá herní myš se zpětnou vazbou

13.01.2016 13:59 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Chytrá herní myš se zpětnou vazbou

Chytrá herní myš se zpětnou vazbou | foto: CHIP

Společnost SteelSeries představila herní myš Rival 700. Nabízí přizpůsobitelný OLED displej, hmatovou zpětnou vazbu a vyměnitelné prvky. 

Propojení hry s herní myší Rival 700 prostřednictvím individuálně nastavitelného OLED displeje umožňuje hráčům zobrazit jejich statistiky, profily, nastavení CPI, vlastní logo nebo jiné animace. Myš disponuje hmatovou zpětnou vazbou, poskytující nový prostor pro upozornění ve hře. Pomocí SteelSeries Engine si hráč může přizpůsobit různé aspekty ve hře např. varování na nízký stav života, upozornění časovačů apod.

Ergonomický tvar myši se 7 odolnými tlačítky je určen pravákům. Pohodlí přispívá i příjemný povrch se zvýšenou texturou na bocích. Nechybí ani podsvícené logo společnosti a scrollovací kolečko. Myš disponuje velkým množstvím vlastních nastavení, jako jsou GameSense a Prism RGB (dávající hráčům na výběr z podsvícení z mnoha barevných variant a přizpůsobitelných efektů), vyměnitelný hlavní vrchní kryt myši s různými povrchy a designem, dva vyměnitelné kabely např. pro rychlé přepojení mezi notebookem a stolním počítačem (cca 1 m dlouhý pogumovaný kabel a cca 2 m dlouhý pletený kabel jsou součástí balení), odnímatelný senzorový modul pro budoucí upgrade bez nutnosti koupě celé myši, nebo nastavitelný OLED displej.

Technické parametry Rival 700

  • Rozlišení až 16 000 CPI a odezva pod 1 ms odpovídající nulové prodlevě
  • Schopnost sledovat pohyb rychlostí 300 palců za sekundu při zrychlení 50 g
  • Odnímatelný senzorový modul umožňující výměnu za laserový nebo další budoucí varianty
  • Cena $99.99 / €109.99

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení