Menu

„Chytré“ a rychlé Blu-ray přehrávače Sony

15.03.2014 13:04 | Pavel Trousil + Přidat komentář
„Chytré“ a rychlé Blu-ray přehrávače Sony

„Chytré“ a rychlé Blu-ray přehrávače Sony | foto: CHIP

Firma Sony má v nabídce novou řadu Blu-ray přehrávačů. Slibuje rychlejší start, nové funkce a možnost přepočítání Full HD filmů na rozlišení 4K.

bdp-s6200-h-16-1378-nahled Mezi nové funkce přehrávačů patří zrcadlení obrazu díky technologii Miracast. Ta umožní na velké obrazovce televizoru připojené k přehrávači zobrazit to, co je právě zobrazeno na smartphonu nebo tabletu s OS Android. Přitom není potřeba Wi-Fi router, připojení k internetu ani speciální aplikace.

Všechny nové Blu-ray Disc přehrávače podporují podle výrobce širokou paletu typů souborů a obsahů. Dokážou přehrávat filmy, hudbu a fotografie uložené na USB disku nebo na vašem domácím síťovém serveru. Můžete přehrávat filmy ve formátu .mkv a také hudbu zaznamenanou s nejnovějšími kodeky pro zvuk s vysokým rozlišením, který převýší i zvukovou kvalitu CD.

Díky funkci Super Quick Start se přehrávač spustí okamžitě – za méně než jednu sekundu. A obsah disků Blu-ray přehraje už za 30 sekund po vložení. Disková mechanika je tišší a odolnější a disponuje mechanismem zabraňujícím vnikání prachu.

bdp-s6200-left-h-16-5529-nahled

Špičkové modely této řady, modely BDP-S6200 a S7200, také přepočítají rozlišení Full HD filmů z Blu ray disku na rozlišení 4K. Dokonce i kvalita webového videa je vylepšená funkcí IP Content Noise Reduction Pro.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení