Menu

Chytrý a dostupný bezpečnostní systém Revogi

18.01.2017 14:09 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Chytrý a dostupný bezpečnostní systém Revogi

Chytrý a dostupný bezpečnostní systém Revogi | foto: CHIP

Nová bezpečností čidla Revogi pomáhají zvýšit bezpečnost našich domácností nejjednodušším možným způsobem

Bezpečností čidla rozšiřují stávající nabídku chytrých zásuvek Revogi, pomocí kterých můžete přesně sledovat spotřebu v domácnosti a také ovládat dálkově všechny zapojené přístroje. Čidla demonstrují možnosti, které přináší moderní doba, chytré telefony a vzájemná komunikace přístrojů s dalšími komponenty. Tuto problematiku nazýváme souhrnným názvem chytrá domácnost. V tomto případě může technika skutečně prakticky pomáhat. Nová čidla Revogi nahrazují více než plnohodnotně bezpečnostní systém domácnosti za zlomek ceny tradiční instalace alarmu.

Instalace bezpečnostního systému během několika minut

Instalace jednotlivých částí je mimořádně jednoduchá. Centrální jednotka, která se hodí do každého moderního interiéru, je určena k položení na nábytek v centrálním obytném prostoru. Všechna čidla, která jsou napájena vloženou baterií, komunikují s jednotkou bezdrátově a umístíte je jednoduše na zeď pomocí samolepící pásky. Zásadní je pouze výběr vhodného místa pro jejich instalaci. O všechno ostatní se stará aplikace Revogi Home pro chytré telefony s operačním systémem Android či iOS, která vás bude okamžitě informovat v případě jakéhokoli problému nebo narušení prostoru.

Z popsaného postupu instalace je zřejmý zásadní rozdíl oproti tradičnímu alarmu, který vyžaduje drátový rozvod a další stavební úpravy. Doplňky chytré domácnosti Revogi nabízejí navíc mnohem širší možnosti. Centrální jednotka sleduje teplotu a tlak vzduchu v místnosti, má světelný senzor, pomocí kterého můžete na dálku zkontrolovat, zda jste nezapomněli zhasnout, a také čidla vlhkosti i hluku. Ať budete kdekoli, můžete zkontrolovat aktuální hodnoty.

Veškerou komunikaci s celým systémem máte pod plnou kontrolou všude, kde máte k dispozici datové připojení k internetu. Pomocí jedné aplikace ve smartphonu můžete nastavovat systém, kontrolovat stav a také přijímat informace o alarmu. S touto aplikací zároveň ovládáte chytré zásuvky Revogi.

Bezpečnostní čidla Revogi jsou nyní k dostání na e-shopu serveru Superveci.cz. Základní bezpečnostní balíček Revogi stojí 4 990 Kč a obsahuje multifunkční centrální bezpečnostní jednotku, čidlo, které identifikuje přítomnost kouře, pohybové čidlo, magnetickou kontrolu otevření dveří nebo okna a programovatelné tlačítko, které může sloužit jako zvonek, nebo ho lze použít například k manuálnímu vyvolání poplachu.  

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení