Menu

Cloudové řešení DataGuard MailFilter pro ochranu e-mailové komunikace

23.07.2012 14:30 | Redakce Chip + Přidat komentář
Cloudové řešení DataGuard MailFilter pro ochranu e-mailové komunikace

Cloudové řešení DataGuard MailFilter pro ochranu e-mailové komunikace | foto: CHIP

Veškerá e-mailová komunikace probíhá skrz bezpečnostní brány, kde dochází k antispamové a antivirové kontrole (podle úrovně, kterou zákazník požaduje). „Vyčištěná“ pošta je šifrovaným kanálem předána mail serveru a doručena do jednotlivých schránek.

DataGuard MailFilter využívá ne jeden, ale hned několik různých antivirových a antispamových skenerů. Při použití  DataGuard MailFilter nejsou mail servery veřejně dostupné, a není proto možné je napadnout z Internetu. Cloudová služba  „garantuje“ doručení e-mailů do domény klienta. V případě nedostupnosti mail serveru zákazníka nedojde ke ztrátě příchozích e-mailů,  DataGuard MailFilter je bude uchovávat až 7 dní. Stačí ovšem tato doba pokud máte centrální výpadek?

Veškerá data jsou zálohována na více serverech v geograficky oddělených serverových farmách. Používané virové i spamové databáze se automaticky aktualizují.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení