Menu

Cloudové videokonference LifeSize Cloud

27.06.2014 13:30 | Michal Bareš + Přidat komentář
Cloudové videokonference LifeSize Cloud

Cloudové videokonference LifeSize Cloud | foto: CHIP

Společnost LifeSize představila cloudovou službu, která umožňuje vést živá jednání z jakéhokoliv zařízení i místa bez nutnosti pořizovat další zařízení.

lifesizecloud-foto-zdroj-audiopro2-nahled

LifeSize Cloud

Díky nově vyvinuté cloudové službě společnosti LifeSize a jednoduchým aplikacím se můžete spojit profesionální videokonferencí s kýmkoli bez ohledu na to, kde se fyzicky nachází a zda má u sebe videokonferenční terminál, počítač, tablet či telefon. Účastníci videokonference se mohou připojit s nejkvalitnějším obrazem z libovolného konferenčního systému v zasedací místnosti, další prostřednictvím notebooku z domova, z letiště z tabletu, z auta pomocí telefonu, ale třeba i z pevné linky pouze hlasem.

Službu LifeSize Cloud si mohou zájemci předplatit na konkrétní zvolené období a k jejímu zprovoznění nepotřebují žádné další speciální vybavení. Pro uskutečnění konferenčního hovoru z firemních prostor, nebo i na cestách z notebooku či chytrého telefonu, pak stačí jediné kliknutí. „A v kombinaci s LifeSize SmartVideo Icon Series se pak jednoduchost snoubí s HD kvalitou. Chytrá videokomunikace na cloudové bázi navíc šetří drahé cestovní náklady,“ říká Lumír Kulda, specialista na LifeSize Cloud společnosti Audiopro.

 „K největším benefitům patří fakt, že pokud nechcete, tak nemusíte k LifeSize Cloud pořizovat žádné speciální videokonferenční terminály. Službu můžete používat na svých stávajících mobilních zařízeních, na nichž si nainstalujete jednoduchou a intuitivní aplikaci. Ta je pravidelně updatována a máte tak k dispozici nejnovější dostupné funkce. Cena licence je dostupná každému a navíc si lze službu bezplatně vyzkoušet,“ dodává Lumír Kulda, Audiopro. Podrobnější informace můžete najít na stránkách http://www.audiopro.cz/…e-cloud.html

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení