Menu

Commvault získal nejvyšší ocenění za software pro zálohování a obnovu dat

18.08.2016 12:07 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Commvault získal nejvyšší ocenění za software pro zálohování a obnovu dat

Commvault získal nejvyšší ocenění za software pro zálohování a obnovu dat | foto: CHIP

Commvault se stal pošesté v řadě lídrem v oblasti zálohování a obnovy dat v průzkumu společnosti Gartner.

Podle nedávno zveřejněných výsledků průzkumu Magic Quadrant zaměřeného na zálohování datových center a softwaru pro obnovu dat, se umístil Commvault mezi lídry. Gartner ocenil Commvault nejvýše za exekuci i úplnost vize. Commvault se stal lídrem hodnocení trhu pro zálohování a obnovu dat už po šesté v řadě.

Nová studie mimo jiné uvádí, že „zastaralé přístupy k ochraně dat nemohu nadále stačit v naplnění současných – a ještě méně budoucích – nároků na obnovu dat. Z tohoto důvodu přijímá mnoho společností technologie a produkty nových dodavatelů. Zároveň se zvyšuje potřeba posílit nebo dokonce kompletně vyměnit poskytovatele pro zálohování a obnovení dat. Tak mohou být lépe splněny vzrůstající nároky na servis, celkové náklady a jednoduchost řízení.

Nejvýše a nejdále - vize a schopnost exekuce S rychlou změnou na trhu zálohování a obnovy dat se mění i požadavky klientů. Podle Gartneru:

  • Bude 30% organizací do roku 2020 využívat zálohování nejen pro obnovení provozu (například obnova po havárii, testování/vývoj, DevOps, atd.), z 10 % na začátku roku 2016.2
  • Se počet společností používajících cloud jako cíl pro zálohování do roku 2018 zdvojnásobí, z 11 % na začátku roku 2016.3

Více informací a kopii celého průzkumu najdete na: www.commvault.com/itleaders

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení