Menu

Cooler Master vytasila novinky na Computexu 2019

28.05.2019 11:12 | Milan Loucký + Přidat komentář
Cooler Master vytasila novinky na Computexu 2019

Cooler Master vytasila novinky na Computexu 2019 | foto: CHIP

Společnost Cooler Master odhaluje novinky u příležitosti veletrhu Computex. Design každé reflektuje nejnovější trendy v oblasti technologií tak, aby posunul hranice kvality a výkon v uměleckém a herním ekosystému.

Počítačové skříně

cooler-master-cosmos-c700p-black-edition Široké portfolio počítačových skříní Cooler Master obohatí tento rok několik nových modelů. Odhaleny byly dva kusy z řady Silencio: Silencio S400 a Silencio S600, nejnovější, dlouhou dobu oslavované tiché a optimalizované skříně.

cooler-master-mastercase-h100 Dále také MasterCase H100 mini-ITX velikosti s 200mm RGB ventilátorem (na obrázku vpravo), MasterCase SL600 Black Edition s černým povrchem, určujícím skříni až zlověstný charakter, a také COSMOS C700P Black Edition (na obrázku vlevo), který rozšiřuje řady populární modelové řady o matně černou variantu.

Napájecí zdroje

Stěžejním tématem v oblasti napájecích zdrojů bude představení nového konceptu. Hlavní koncentrace Cooler Master pro tento rok směřuje na novou platformu Thermal Enhanced Platform (TEP). Kompletně vlastní navržený design naleznou uživatelé ve třech nových produktových řadách: XG Gold Essential, XG Gold Advanced a XG Gold Plus. TEP byl vyvinut pro dosažení vysoké účinnosti s významně lepšími tepelnými vlastnostmi. Takové vylepšení je zásluhou několika inovací, jako jsou přepracovaný DC-to-DC obvod, nově vyvinuté vysoce účinné transformátory a samotné strojní pájení.

Chlazení

cooler-master-masterliquid-dual-pump-aio   Vůbec poprvé spatří světlo světa All in One vodní chlazení s duální pumpou (na obrázku vpravo), včetně integrace dvojkomorového systému Cooler Master do každé z pump. Zvýšený průtok a tlak chladicí kapaliny absorbuje teplo daleko rychleji ve srovnání s tradičními AIO chladiči.

cooler-master-masterair-maker-3dvvc K vidění bude také nový MasterAir Maker 3DVVC (na obrázku vlevo) vybavený technologií 3D Vertical Vapor Chamber (3DVVC), která nahrazuje tradiční kapalinové vedení pro zlepšení vlastností při přenosu tepla, snížení odporu vzduchu na hliníkových lamelách a v neposlední řadě pro estetickou stránku.

Novinka MasterFan SF120M nabídne patentovaný 120mm kovový tlumicí rámeček, který je strategicky umístěn na ventilátoru, aby redukoval vibrace a tření.

Periferie

Cooler Master debutuje s vlastním kompletním řešením bezdrátových periferií. Mechanická bluetooth klávesnice SK851 nabízí ultra tenký design s RGB podsvícením, nízko-profilové OMRON spínače, Bluetooth 4.0 a výdrž až 15 hodin.

MM831 je bezdrátová myš s kvalitním senzorem s až 32 000 DPI. Lze ji bezdrátově nabíjet pomocí Qi technologie.

Bezdrátový headset MH670 disponuje bezdrátovou konektivitou v pásmu 2,4 GHz, virtuálním 7.1 kanálovým prostorovým zvukem a jednosměrným mikrofonem.

Cooler Master a GTR

cooler-master-gta-f-racing-rig Jedním z vrcholů stánku Cooler Master je závodní simulátor GTA-F Cooler Master Edition navržený ve spolupráci se společností GTR Simulator. Je vyhotoven z prémiové legované oceli, má plně nastavitelný rám a kvalitní sedadlo vhodné pro závodníky jakékoli velikosti a váhy. Podporuje až 3 zakřivené nebo ploché monitory s úhlopříčkou 30 až 36 palců nebo jeden 50palcový monitor.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení