Menu

Coolhousing: novinky v nabídce dedikovaných SuperMicro serverů

21.05.2014 14:17 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Coolhousing: novinky v nabídce dedikovaných SuperMicro serverů

Coolhousing: novinky v nabídce dedikovaných SuperMicro serverů | foto: CHIP

Coolhousing přišel v květnu s rozšířením nabídky o SuperMicro server s šestijádrovým procesorem Intel Xeon E5–2620.

Nejvýkonnější model

Nově je nejvyšším modelem v nabídce dedikovaných serverů SuperMicro v Coolhousingu stroj založený na šestijádrovém procesoru Intel Xeon E5–2620 disponující 15 MB vyrovnávací paměti a technologií HyperThreading, jež umožňuje práci až s dvanácti vlákny. Server je vybaven 32 GB ECC Reg. RAM.

Nejoblíbenější SuperMicra zlevňují

Uživatelsky velmi oblíbený střední model s procesorem Intel Xeon E3–1220V3 Coolhousing zlevňuje a posouvá ho na první (nejlevnější) pozici v nabídce. Server je vybaven 16 GB ECC RAM. Vyšší výkon a větší kapacitu paměti za minimální cenovou přirážku pak nabízí server disponující procesorem Intel Xeon E3–1240V a 32 GB ECC RAM.

Sleva na dvouleté smluvní období

V rámci květnové nabídky Coolhousing zvýhodnil smlouvu na dvouleté období. Při objednání dedikovaných serverů SuperMicro  na dva roky obdrží zákazník slevu 28 %.

dedikovane-servery-supermicro

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení