Menu

Čtečka karet pro iOS

17.10.2016 16:01 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Čtečka karet pro iOS

Čtečka karet pro iOS | foto: CHIP

Pohodlný přístup k datům uloženým na SD kartě pro zařízení s iOS a konektorem Lightning zajišťuje nová čtečka Transcend RDA2W. 

Firma Transcend představila čtečku karet typu SD a microSD určenou pro zařízení založená na systému iOS s konektorem Lightning. Čtečka RDA2W umožňuje přenos dat, jako např. fotografií vytvořených digitálním fotoaparátem, do zařízení s iOS a další práci s těmito daty, jako jejich následné sdílení v sociálních sítích. Data mohou být přenášena i v opačném směru, proto již nebude problémem např. rychlý přenos dat z iPhonu do PC.

Kromě standardních funkcí čtení karet zařízení poskytuje více možnosti. Aplikace Smart Reader totiž zajišťuje tvorbu záložní kopie, formátování karet, kompresi a dekompresi souborů, šifrování dat, snadný přístup ke cloudovému úložišti a uložení záznamu z diktafonu přímo na kartu. Bílé provedení a design balení odpovídají minimalistickému stylu produktů Apple. Cena čtečky je 750 Kč.

Čtečka karet

RDA2W

Rozměry

40,8 x 40,8 x 10,4 mm

Hmotnost

17 g

Rozhraní

Lightning

Podporované paměťové karty*

SDHC (UHS-I), SDXC (UHS-I)

microSDHC (UHS-I), microSDXC (UHS-I)

Provozní teplota

0°C až 70°C

Dodatečné aplikace

aplikace Smart Reader

Podporovaná zařízení

iPhone: iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5

 

iPad: iPad (4th generation), iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini

 

iPod: iPod touch (5th generation), iPod touch (6th generation)

Certifikáty

MFi, CE, FCC, BSMI

Záruka

2 roky

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení