Menu

Čtečka s displejem překonávajícím papír

02.05.2019 13:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Čtečka s displejem překonávajícím papír

Čtečka s displejem překonávajícím papír | foto: CHIP

Stovky knih v kapse, svoboda a radost ze čtení. To jsou hlavní přednosti čteček e-knih. Na českém trhu se představuje čtečka inkBOOK Prime HD s šestipalcovým dotykovým displejem Flat Glass s technologií E Ink Carta.

Špičková kvalita zobrazení a intuitivní otáčení stránek je zajištěno patentovanou technologií Rapid Refresh. Čtečka elektronických knih inkBOOK Prime HD využívá otevřený operační systém Android a je lokalizovaná pro české prostředí. inkBOOK Prime HD je nositelem prestižního ocenění Reddot Award.

inkBOOK Prime HD má ergonomický design, kompaktní rozměry (159 × 114× 9 mm) a nízkou hmotnost (165 g). Nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, včetně úpravy jasu displeje a teploty podsvícení. Jednoduše lze měnit velikost písma, styly nebo orientaci displeje. S textem lze dále pracovat, vkládat poznámky, kopírovat jej, vkládat záložky. Kapacitu lze rozšířit microSD kartou (do 32GB). Programovatelná boční tlačítka umožňují individuální nastavení funkcí. Čtečka nabízí Wi-Fi připojení k Internetu a má rozhraní micro USB. Bez problémů pracuje s většinou textových formátů a formátů elektronických publikací.

Nechejte se inspirovat nekonečným obsahem

InkBOOK jsou nejotevřenější elektronické čtečky na trhu, které fungují na základě operačního systému Android. Ke všem oblíbeným knihkupectvím se připojíte během několika sekund. Nechejte aplikace, ať kouzlí za vás, a vy si vychutnávejte příběh. Bez předem určených vydavatelů knih a dalších omezení!

Displej, který překoná papír

inkBOOK Prime HD používá displej Flat Glass s technologií E Ink Carta s vysokým rozlišením 300 DPI, který zajistí ideální čitelnost textu i na přímém slunci ale současně nebude oslňovat za tmy.

Dostatečný výkon

inkBOOK Prime HD je nejlepší ve své třídě, protože má procesor Quad-Core Cortex A9. Garantuje hladké a bezproblémové používání, uživatel se může soustředit jen na to důležité, tedy čtení.

Čtení bez rozptylování

inkBOOK Prime HD má dotykový displej. Jednoduché rozhraní ovládání usnadňují čtení a používání. Své poslední knížky, aplikace nebo dokumenty otevřete jedním klepnutím. Software nabízí zvýrazňování a záložky na stránkách, ukládání poznámek ke kapitolám a další pomůcky.

Přizpůsobte si přístroj pro vlastní použití

inkBOOK Prime HD umožňuje měnit funkce tlačítek, zvolit si svůj oblíbený typ písma, zvětšovat okraje stránek, velikost písma, nastavit jas displeje a mnoho dalšího. Možnosti otevřeného systému jsou neomezené. Pokud chcete, aby některé aplikace fungovaly způsobem, na který jste zvyklí, stačí vám k nastavení jen několik sekund.

Několik týdnů bez nabíjení

inkBOOK Prime HD je napájen baterie s kapacitou větší o 30 %, než mají podobná zařízení stejné kategorie.

Cena a dostupnost:

inkBOOK Prime HD je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 3 689 Kč.

Technické specifikace:

Displej: 6palcový antireflexní E Ink Carta (16 stupňů šedé)

Rozměry: 159 × 114 × 9 mm

Rozlišení: 1024 × 768 pixelů (300 dpi) HD

Hmotnost: 167 g

Procesor: CPU Quad-Core Cortex A9, až 1,6 GHz

Paměť: 8 GB

Baterie: Li-ION polymerová, 2000 mAh

Výdrž baterie: Až 3 týdny při optimálním využívání Wi-Fi a jasu displeje

Nabíjení: Pomocí USB kabelu z počítače se plně dobije za cca 5 h

Operační systém: Android 4.2.2. Jelly Bean

Bezdrátové technologie: Wi-Fi (802.11b / g / n), Bluetooth

Podporované formáty: EPUB a PDF (reflow) s Adobe DRM (ADEPT), MOBI (bez DRM), TXT, FB2, HTML, RTF, CHM

Jazyky lokalizace: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, polština, rumunština a čeština

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení