Menu

Další kompakt se srdcem zrcadlovky

08.06.2010 11:42 | Redakce Chip + Přidat komentář
Další kompakt se srdcem zrcadlovky

Další kompakt se srdcem zrcadlovky | foto: CHIP

Samsung představuje mladšího sourozence modelu Samsung NX10 – kompaktu s možností výměny objektivů.

Společnost Samsung představila fotoaparát Samsung NX5 – novější model digitálního fotoaparátu nové třídy, který uživatelům nabízí možnost výměny objektivů a díky bez-zrcátkovému provedení také kompaktní design.
Tento model má téměř stejné vlastnosti, jako vyšší model řady Samsung NX, tedy především rychlé a přesné automatické zaostřování (AF) a 14,6megapixelový snímač CMOS velikosti APS-C. Jediný podstatný rozdíl je v displeji přístroje – NX5 je vybavena 3,0" velkým LCD displejem, na rozdíl od AMOLED displeje modelu Samsung NX10.
Také u fotoaparátu Samsung NX5 můžete jednoduše zvolit, zda budete fotit nebo natáčet video. A pokud se rozhodnete natáčet video, výsledný záznam bude pořízen v HD kvalitě. Stejně jako předešlý model má manuální ovládání, ale pokud potřebují uživatelé fotit rychle a nemají čas měnit nastavení, funkce Smart Auto automaticky vyhodnotí prostředí a zvolí správný režim.
Doporučená cena včetně DPH je 14 990 Kč (v setu s objektivem 18-55 mm). V rámci zaváděcí akce dostanete fotoaparát se dvěma objektivy (objektiv 18-55 mm + na výběr druhý objektiv – 30 mm nebo 50-200 mm) za 16 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení