Menu

Další nejtenčí smartphone - 6,18 mm

18.06.2013 15:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
Další nejtenčí smartphone - 6,18 mm

Další nejtenčí smartphone - 6,18 mm | foto: CHIP

Firma Huawei oficiálně představila telefon HUAWEI Ascend P6, momentálně nejtenčí smartphone na světě, který je pouhých 6,18 mm tenký. Smartphone má čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,5 GHz a kovové tělo. Dále nabízí 4,7palcový displeji in-cell s vysokým rozlišením a přední fotoaparát s rozlišením 5MP.

 

Ještě nedávno byl nejtenčím smartphonem Alcatel One Touch Idol Ultra (6,45 mm). V oblasti mobilních komunikací ale žádné "nej" nevydrží dlouho. Prvenství nejtenčího smartphonu převzal telefon HUAWEI Ascend P6, který měří pouze 6,18 mm a váží přibližně 120 g. Má 1,5 GHz čtyřjádrový procesor, operační systém Android 4.2.2, 2000mAh baterii, 4,7 palcový HD in-cell LCD displej a technologii ‘MagicTouch’, která zaručuje vyšší citlivost displeje i při ovládání v rukavicích.

 

Jako vlajková loď řady Huawei Ascend P se HUAWEI Ascend P6 vyznačuje skvělým designem. Povrch telefonu z kartáčovaného kovu s přirozeně zaoblenou základnou těla telefonu je elegantní. Dodává se v barevných kombinacích bílá, černá a růžová s pouzdrem v příslušné barvě. Od června se začne dodávat v Číně a od července do západní Evropy, a to prostřednictvím operátorů a prodejců Vodafone, Telefonica, Orange, H3G, O2, Carphone Warehouse, TalkTalk, Media Markt & Saturn, TIM a také u online prodejců Amazon a CDiscount. Další trhy budou následovat.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení