Menu

Další novinky Xiaomi – velká sluchátka a miniaturní Mi Box Mini

15.01.2015 13:43 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Další novinky Xiaomi – velká sluchátka a miniaturní Mi Box Mini

Další novinky Xiaomi – velká sluchátka a miniaturní Mi Box Mini | foto: CHIP

Společnost Stark distribution představila další novinky z produkce Xiaomi. Po uvedení dvou verzí vlajkové lodi 5,7″ telefonu Mi Note uvádí Xiaomi jde o uzavřená sluchátka Mi Headphones a miniaturní multimediální Mi Box. 

xiaomi-mi-headphones-nahled

Xiaomi vstupuje tímto uvedením do segmentu velkých sluchátek. Nová sluchátka Mi Headphones míří vysoko, což dokazuje nejen luxusní provedení se zlatými prvky, ale také použití polootevřené akustiky s velkými 50mm membránami z beryllia, impedancí 32 ohmů a postříbřeným kabelem.

xiaomi-mi-box-fronthand-nahled

Již před časem představila společnost Xiaomi zařízení Mi Box, které dokáže bezdrátově přenášet obraz z mobilních zařízení do velkých televizorů, a to až v kvalitě Full HD. Nově představený Mi Box Mini má zhruba velikost síťového adaptéru k mobilnímu telefonu. Přesto je vybaven čtyřjádrovým procesorem Cortex-A7 1,3 GHz s 1 GB RAM. Mi Box Mini podporuje přenos obrazu až v rozlišení 1080p a zvuk Dolby, DTS audio. Pro snadné ovládání je dodáván s dálkovým ovladačem. Vzhledem k tomu, že Mi Box Mini může být schovaný za televizorem, komunikuje ovladač se zařízením pomocí bluetooth.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Je tam Android 4.4.2. Na hraní her teoreticky ano. Grafika Mali-450MP4. V Číně stoji cca 800 Kč. Kolik bude stát u nás je zatím otázka.

    Reagovat na komentář

    Jaký operační systém ten Mi Box pohání? Je tam zase Android? A dá se to použít i na hraní her? Jaká je tam grafická karta? Aspoň Mali 400 by stačila. Stěžejní bude cena, ale předpokládám, že bude vysoko nad bežnými Android TV boxy za cenu kolem 1.500 Kč jako např. DITTER U30 http://minipocitace.cz/…4-2/546.html

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení