Menu

Další počítačová skříň od Cooler Master pro hráče

30.05.2018 18:13 | Milan Loucký + Přidat komentář
Další počítačová skříň od Cooler Master pro hráče

Další počítačová skříň od Cooler Master pro hráče | foto: CHIP

Skříň MasterCase H500M vyniká moderním, mohutným a zároveň vzdušným designem.

Nejvyšší model z řady H přináší dominantní tvary s řadou volitelných možností. Pro maximalizaci účinnosti proudění vzduchu lze zvolit přední panel z mřížky, důraz na estetiku pak umožňuje volba panelu z temperovaného skla. Obě varianty dodávají celkový industriální vzhled, každá pak ze svého vlastního pohledu. Celkem 4 panely, dva boční, vrchní a případně přední, z průhledného temperovaného skla, zajišťují komplexní pohled na komponenty uvnitř. Jedinečný vzhled pak dokreslují dva 200mm RGB ventilátory vpředu, dodávané včetně RGB ovladače.

Základní vlastnosti produktu:

•             Modifikovatelný přední panel – s možností volby ze dvou dodávaných variant. Perforovaný pro maximalizaci proudění vzduchu a z temperovaného skla pro rovnováhu mezi estetikou a výkonem.

•             Čtyři panely z temperovaného skla – celoplošné průhledné panely na obou stranách, na vrchu a volitelně vpředu, dodávají sestavě čistý vzhled s jasným pohledem dovnitř.

•             Dva 200mm RGB ventilátory s ovladačem – tichý a stylový pohyb vzduchu ovlivňují dva RGB ventilátory vpředu zapojené do RGB ovladače.

•             Bohatá konektivita – uživatelský panel nabízí port USB 3.1 (Gen 2) Type-C a celkem čtyři další porty USB 3.0. Integrovaný RGB ovladač nastavuje podsvícení celého systému

•             Kryty pro čistou sestavu – celkem 9 krytů posouvá počítačovou sestavu na novou úroveň, včetně speciálně vykrojeného krytu pro zdroj umožňujícího jej zcela zakrýt, či nechat na obdiv.

•             Viditelná grafická karta – dva přidané PCI sloty na zadní straně zprostředkují možnost umístění grafické karty do vertikální pozice.

•             Nastavitelná podpěra grafické karty – použití delší a těžší grafické karty se stává snadné při použití přiloženého nastavitelného ramena podpěry.

•             Podpora 200mm radiátorů – přední panel je kompatibilní s až 360mm radiátorem, podporuje však také 200mm rozměr. Vrchní strana pak nabízí místo pro 360mm radiátor se současným použitím 200mm ventilátorů.

Počítačová skříň Cooler Master MasterCase H500M bude k dispozici v polovině června za doporučené koncové ceny 5890 Kč s DPH v České republice a 229 euro s DPH na Slovensku.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení