Menu

Dárkové poukázky od Amazonu: 10 euro navíc

19.12.2018 17:24 | Komerční sdělení + Přidat komentář
Dárkové poukázky od Amazonu: 10 euro navíc

Dárkové poukázky od Amazonu: 10 euro navíc | foto: CHIP

Amazon nabízí dárkové poukazy v hodnotě 30, 50 a 70 euro. Kdo si poprvé zakoupí dárkový poukaz v hodnotě 30 euro a více, získá navíc 10 euro jako bonus.

Čeští zákazníci Amazonu si mohou nově zakoupit dárkové poukázky Amazon v prodejnách maloobchodních sítí Geco, Billa nebo JRC. Fungují jako kód na účtence. V roce 2019 budou dárkové poukázky Amazon dostupné i v dalších obchodech. Amazon navíc zavede službu Amazon Top Up - In Store, se kterou si zákazníci budou moct navýšit zůstatek svého Amazon účtu přímo v některé z poboček uvedených maloobchodních řetězců.

Všichni zákazníci Amazonu, kteří si poprvé zakoupí dárkový poukaz v hodnotě 30 euro a více, získají navíc 10 euro jako bonus. Tato nabídka platí do konce února 2019.

Dárkové poukázky Amazonu platí deset let. Zákazníci si za ně mohou pořídit jakékoliv zboží v nabídce Amazon.de včetně digitálního zboží.

Využít dárkové poukazy na Amazon.de mohou zákazníci na počítači i přes chytrý mobilní telefon. Stačí zadat do jejich účtu unikátní PIN kód, který najdou na účtence po nákupu dárkové poukázky v obchodě.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení