Menu

Deaktivování AdBlocku na konkrétní stránce

10.05.2016 14:02 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Deaktivování AdBlocku na konkrétní stránce

Deaktivování AdBlocku na konkrétní stránce | foto: CHIP

S reklamou je to složité. Většinu uživatelů internetových prohlížečů reklama pouze otravuje, ale díky ní také existují stránky, kde mohou zadarmo získat užitečné informace. 

Na takovýchto stránkách se pak uživatele blokovačů reklam, jako je například rozšíření AdBlock, setkávají s prosbou majitelů webové stránky, aby inzerci nechali zapnutou. Pokud se rozhodnete přání vyhovět, je poměrně jednoduché deaktivovat rozšíření AdBlock pouze u konkrétních webových stránek. Stačí si zobrazit tuto konkrétní stánku, kliknout na ikonu rozšíření AdBlock nebo se dostat přes nabídku do jejího nastavení a vybrat z nabídky buď možnost »Nepoužívat na této stránce«, nebo »Nespouštět na stránkách na této doméně«. Objeví se okno »Nespouštět AdBlock na …« a zde můžete ještě přesně specifikovat, na kterých stránkách se nemá blokovač spouštět. Po uložení se stránka znovu načte, tentokrát i s reklamou. Na ostatních stránkách zůstane reklama blokovaná.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení