Menu

Digitální citová závěť

22.03.2013 12:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Digitální citová závěť

Digitální citová závěť | foto: CHIP

Na internetu najdete novou službu určenou pro uchování digitálních závětí. Můžete zde uložit svoje vzpomínky, videa, fotografie, které se mohou dostat k vašim blízkým i po vaší smrti.

Milostná zpráva, pozdní omluva, dlouho skrývané tajemství, poslední přání nebo klíč k pokladu, o kterém víte jen vy – to vše můžete zanechat v digitální podobě (ve formě zprávy, obrázku nebo videa) na serveru PassedOn.

Jak to funguje? Na serveru si zřídíte zdarma účet, přidáte si kontakty na lidi, kterým chcete citovou závěť zanechat a uložíte pro ně text, fotky, videa, písničky, případně další soubory. Poté musíte také zvolit tři lidi, kterým důvěřujete. Pokud se delší dobu na tuto službu nepřihlásíte, ověří se přes tyto lidi váš stav. V případě, že se s vámi něco stane, vaše eWills budou odeslány příslušným osobám.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení